A


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Aguinaga Torrano, Joaquín MaríaCV LT(1980-03-31 / 1983-02-01)
Aguinaga Torrano, Joaquín MaríaMx LT(1983-02-01 / 1984-01-19)
Aguiriano Forniés, José AntonioSV LT(1980-03-31 / 1981-09-23)

Angel José Gavilán Arganda-k ordezkatua (SV LT)

Aizpurua Egaña, ItziarHB LT(1982-12-22 / 1984-01-19)

Iñaki Esnaola Etxeberri ordezkatu zuen (HB LT)

Aizpurua San Nicolás, Josu MirenaHB LT(1980-03-31 / 1980-10-09)

José Luis Cereceda Garaio-k ordezkatua (HB LT)

Albinarrate Eguia, EusebioNV LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Amunarriz Olano, Miren BegoñaNV LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Anasagasti Olabeaga, Iñaki MirenaNV LT(1980-03-31 / 1984-03-22)
Ansola Larrañaga, GurutzNV LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Ansola Maiztegui, AlbertoNV LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Arostegui Zubiaurre, FlorencioMx-AP LT(1980-03-31 / 1984-03-22)
Astarloa Ocerin, CarlosNV LT(1980-10-09 / 1984-01-19)

Félix Ormazabal Ascasibar ordezkatu zuen (NV LT)

Auzmendi Aierbe, MartínEE LT(1980-03-31 / 1984-01-19)

B


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Benegas Haddad, José M.ªSV LT(1980-03-31 / 1982-12-01)

Enrique Casas Vila-k ordezkatua (SV LT)

Bereciartua Arriaran, AnaNV LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Bergara Etxebarria, JosuNV LT(1980-03-31 / 1984-03-22)
Blasco de Imaz, CarlosNV LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Boneta y Piedra, InmaculadaNV LT(1980-03-31 / 1984-03-22)

C


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Casas Vila, EnriqueSV LT(1982-12-01 / 1984-01-19)

José M.ª Benegas Haddad ordezkatu zuen (SV LT)

Castells Artetxe, MiguelHB LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Cereceda Garaio, José LuisHB LT(1980-10-09 / 1984-01-19)

Josu Mirena Aizpurua San Nicolás ordezkatu zuen (HB LT)

D


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
de Griñó Rabert, SantiagoMx-AP LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
de Leizaola Sánchez, Jesús MaríaNV LT(1980-03-31 / 1980-09-19)

José Antonio Rubalkaba Quintana-k ordezkatua (NV LT)

de Monzón Ortiz de Urruela, TelesforoHB LT(1980-03-31 / 1981-03-09)

José Luis Gómez Sanpedro-k ordezkatua (HB LT)

de Navascues Ugarte, IbonNV LT(1980-03-31 / 1984-03-22)

E


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Eguiagaray Ucelay, Juan ManuelSV LT(1980-03-31 / 1984-03-22)
Eguiguren Imaz, Jesús M.ªSV LT(1983-01-25 / 1984-01-19)

Ramón Jauregui Atondo ordezkatu zuen (SV LT)

Elorriaga Preciado, XabierHB LT(1982-11-10 / 1984-01-19)

José Luis Gómez Sanpedro ordezkatu zuen (HB LT)

Esnaola Etxeberri, IñakiHB LT(1980-03-31 / 1982-11-24)

Itziar Aizpurua Egaña-k ordezkatua (HB LT)

Etxebarria Bilbao, José RamónHB LT(1980-03-31 / 1984-01-19)

G


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Garaikoetxea Urriza, CarlosNV LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Garate Muñoz, CastorNV LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
García Damborenea, RicardoSV LT(1980-03-31 / 1982-11-16)

Alberto Pérez García-k ordezkatua (SV LT)

García de Miguel Martínez, JesúsCV LT(1983-02-07 / 1983-05-25)

Pablo López de Heredia Quintana ordezkatu zuen (CV LT)

García de Miguel Martínez, JesúsCDS LT(1983-05-25 / 1984-01-19)
Gavilán Arganda, Angel JoséSV LT(1981-09-30 / 1982-11-18)
  1. José Antonio Aguiriano Forniés ordezkatu zuen (SV LT)
  2. José Ángel Lecuona Laburu-k ordezkatua (SV LT)
Gómez Sanpedro, José LuisHB LT(1981-09-04 / 1982-11-10)
  1. Telesforo de Monzón Ortiz de Urruela ordezkatu zuen (HB LT)
  2. Xabier Elorriaga Preciado-k ordezkatua (HB LT)
Gorostidi Artola, JokinHB LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Guevara Saleta, EmilioNV LT(1980-03-31 / 1984-01-19)

I


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Idigoras Gerrikabeitia, JonHB LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Infante Escudero, JuanMx-PC LT(1981-02-12 / 1982-01-27)

Roberto Lertxundi Barañano ordezkatu zuen (Mx-PC LT)

Infante Escudero, JuanEE LT(1982-01-27 / 1984-01-19)

J


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Jauregui Atondo, RamónSV LT(1980-03-31 / 1983-01-13)

Jesús M.ª Eguiguren Imaz-ek ordezkatua (SV LT)

Jiménez de Aberasturi Ullate, José MaríaNV LT(1980-10-09 / 1984-01-19)

Juan M.ª Ollora Otxoa de Aspuru ordezkatu zuen (NV LT)

Jiménez Torres, EduardoNV LT(1983-12-07 / 1984-01-19)

José Antonio Zaldua Arbiza ordezkatu zuen (NV LT)

L


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Landaburu Illarramendi, EnekoSV LT(1980-03-31 / 1981-03-25)

Alfonso Martínez Pérez-ek ordezkatua (SV LT)

Lecuona Laburu, José ÁngelSV LT(1982-12-01 / 1984-01-19)

Angel José Gavilán Arganda ordezkatu zuen (SV LT)

Leizaola Azpiazu, Joseba AndoniNV LT(1980-03-31 / 1984-03-22)
Lertxundi Barañano, RobertoMx-PC LT(1980-03-31 / 1981-02-12)

Juan Infante Escudero-k ordezkatua (Mx-PC LT)

Lizundia Askondo, José LuisEE LT(1980-03-31 / 1984-03-22)
López de Heredia Quintana, PabloCV LT(1980-03-31 / 1983-01-13)

Jesús García de Miguel Martínez-ek ordezkatua (CV LT)

M


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Makua Zarandona, José M.ªNV LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Marco Tabar, AlfredoCV LT(1980-03-31 / 1983-05-25)
Marco Tabar, AlfredoCDS LT(1983-05-25 / 1984-01-19)
Markiegi Candina, XabierEE LT(1981-09-23 / 1984-03-22)

Mario Onaindia Nachiondo ordezkatu zuen (EE LT)

Martínez Pérez, AlfonsoSV LT(1981-04-08 / 1984-01-19)

Eneko Landaburu Illarramendi ordezkatu zuen (SV LT)

Maturana Plaza, José AntonioSV LT(1980-03-31 / 1984-03-22)
Mayor Oreja, JaimeCV LT(1980-03-31 / 1980-11-13)

Gonzalo Urbistondo Ruiz de Galarreta-k ordezkatua (CV LT)

Moreno Lombardero, Juan MiguelSV LT(1980-12-23 / 1984-03-22)

José Antonio Saracibar Saitua ordezkatu zuen (SV LT)

N


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Narbaiza Azpiazu, KoldobikaNV LT(1983-06-15 / 1984-01-19)

José Luis Robles Canibe ordezkatu zuen (NV LT)

O


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Ochoa de Eribe Elorza, Juan José M.ªNV LT(1981-09-16 / 1984-03-22)

Maite Sáez de Olazagoitia López de Luzuriaga ordezkatu zuen (NV LT)

Olaberria Uliondo, Juan JoséEE LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Olaverri Zazpe, JavierEE LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Ollora Otxoa de Aspuru, Juan M.ªNV LT(1980-03-31 / 1980-09-19)

José María Jiménez de Aberasturi Ullate-k ordezkatua (NV LT)

Onaindia Nachiondo, MarioEE LT(1980-03-31 / 1981-09-04)

Xabier Markiegi Candina-k ordezkatua (EE LT)

Onaindia Ribera, Bernardo JavierHB LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Ormazabal Ascasibar, FélixNV LT(1980-03-31 / 1980-09-19)

Carlos Astarloa Ocerin-ek ordezkatua (NV LT)

Ormazabal Zamakona, Francisco JoséNV LT(1980-03-31 / 1984-03-22)

P


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Pérez de Heredia Aberasturi, XavierHB LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Pérez García, AlbertoSV LT(1982-12-01 / 1984-01-19)

Ricardo García Damborenea ordezkatu zuen (SV LT)

Pikabea Burunza, José IgnacioHB LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Pujana Arza, Juan JoséNV LT(1980-03-31 / 1984-03-22)

R


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Renobales Vivanco, CarmeloNV LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Robles Canibe, José LuisNV LT(1980-03-31 / 1983-05-25)

Koldobika Narbaiza Azpiazu-k ordezkatua (NV LT)

Rubalkaba Quintana, José AntonioNV LT(1980-10-09 / 1984-01-19)

Jesús María de Leizaola Sánchez ordezkatu zuen (NV LT)

Ruiz de Pinedo Undiano, IñakiHB LT(1980-03-31 / 1984-01-19)

S


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Sáez de Olazagoitia López de Luzuriaga, MaiteNV LT(1980-03-31 / 1981-09-04)

Juan José M.ª Ochoa de Eribe Elorza-k ordezkatua (NV LT)

Sainz Angulo, CarlosCV LT(1980-03-31 / 1983-05-25)
Sainz Angulo, CarlosCDS LT(1983-05-25 / 1984-03-22)
Saracibar Saitua, José AntonioSV LT(1980-03-31 / 1980-12-12)

Juan Miguel Moreno Lombardero-k ordezkatua (SV LT)

U


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Unzueta Uzcanga, MitxelNV LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Urbistondo Ruiz de Galarreta, GonzaloCV LT(1980-11-20 / 1983-02-25)

Jaime Mayor Oreja ordezkatu zuen (CV LT)

Urbistondo Ruiz de Galarreta, GonzaloMx LT(1983-02-25 / 1984-01-19)
Uriarte Romero, EduardoEE LT(1980-03-31 / 1984-01-19)

V


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Viana García, Pedro MaríaSV LT(1980-03-31 / 1982-11-24)
Viana García, Pedro MaríaMx LT(1982-11-24 / 1983-06-05)
Viana Santa Cruz, Jesús M.ªCV LT(1980-03-31 / 1983-05-25)
Viana Santa Cruz, Jesús M.ªCDS LT(1983-05-25 / 1984-01-19)

Z


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Zaldua Arbiza, José AntonioNV LT(1980-03-31 / 1983-11-30)

Eduardo Jiménez Torres-ek ordezkatua (NV LT)