A


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Agirre Kerexeta, IñigoNV LT(1984-03-22 / 1987-01-08)
Aguinaga Torrano, Joaquín MaríaGP LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Aguirre Bilbao, XabierNV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Aizpurua Egaña, ItziarHB LT(1984-03-22 / 1986-07-09)
Alkain y Martikorena, Jesús MaríaNV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Amunarriz Olano, Miren BegoñaNV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Amuriza Zarraonaindia, Xabier CruzHB LT(1986-09-30 / 1986-10-01)

Txomin Ziluaga Arrate ordezkatu zuen (HB LT)

Anasagasti Olabeaga, Iñaki MirenaNV LT(1984-03-22 / 1986-07-09)

Idoia Zenarrutzabeitia Beldarrain-ek ordezkatua (NV LT)

Ansola Larrañaga, GurutzNV LT(1984-03-22 / 1986-09-21)
Ansola Larrañaga, GurutzMx LT(1986-09-21 / 1987-01-08)
Ansola Maiztegui, AlbertoNV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Ardanza Garro, José AntonioNV LT(1985-01-23 / 1986-10-01)

Federico Zabala Alzibar ordezkatu zuen (NV LT)

Ariz Bidondo, AnaSV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Arostegui Zubiaurre, FlorencioGP LT(1984-03-22 / 1987-01-08)
Arza Vélez, RaúlSV LT(1986-05-07 / 1986-09-18)
  1. José Luis Hernández Marco ordezkatu zuen (SV LT)
  2. Rafael Cruz Sáenz Castro-k ordezkatua (SV LT)
Aurrekoetxea Iza, TxominNV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)

B


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Barquero Vázquez, José ManuelGP LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Benegas Haddad, José M.ªSV LT(1984-03-22 / 1987-01-08)
Bereciartua Arriaran, AnaNV LT(1984-03-22 / 1986-09-21)
Bereciartua Arriaran, AnaMx LT(1986-09-21 / 1986-10-01)
Bergara Etxebarria, JosuNV LT(1984-03-22 / 1987-01-08)
Boneta y Piedra, InmaculadaNV LT(1984-03-22 / 1986-09-21)
Boneta y Piedra, InmaculadaMx LT(1986-09-21 / 1986-10-01)
Bordas Martínez, JulioSV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Brouard Pérez, SantiagoHB LT(1984-03-22 / 1984-11-20)

José Luis Cereceda Garaio-k ordezkatua (HB LT)

Buesa Blanco, FernandoSV LT(1984-03-22 / 1987-01-08)

C


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Careaga Muguerza, Juan AntonioNV LT(1984-03-22 / 1987-01-08)
Cereceda Garaio, José LuisHB LT(1985-02-15 / 1986-10-01)

Santiago Brouard Pérez ordezkatu zuen (HB LT)

Cuerda Montoya, José ÁngelNV LT(1984-03-22 / 1986-09-21)
Cuerda Montoya, José ÁngelMx LT(1986-09-21 / 1986-10-01)

D


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Díez Usabiaga, RafaHB LT(1984-03-22 / 1986-10-01)

E


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Eguiagaray Ucelay, Juan ManuelSV LT(1984-03-22 / 1987-01-08)
Eguiguren Imaz, Jesús M.ªSV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Elkoro Unamuno, José LuisHB LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Elorza González, OdónSV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Erkizia Almandoz, TasioHB LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Etxepare Zugasti, RicardoNV LT(1986-07-07 / 1986-10-01)

Inaxio Oliveri Albisu ordezkatu zuen (NV LT)

F


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Fernández Lara, JoséSV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Fernández Pelaz, MarioNV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)

G


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Garaikoetxea Urriza, CarlosNV LT(1984-03-22 / 1986-09-21)
Garaikoetxea Urriza, CarlosMx LT(1986-09-21 / 1986-10-01)
Girbau García, Juan CarlosSV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Gómez Piñeiro, JavierSV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Gorostiaga González, PabloHB LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Gorostidi Artola, JokinHB LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Guridi Urrejola, José RamónNV LT(1984-03-22 / 1986-09-21)
Guridi Urrejola, José RamónMx LT(1986-09-21 / 1986-10-01)
Gurrutxaga Aizpeolea, XabierEE LT(1984-03-22 / 1986-10-01)

H


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Hernández Marco, José LuisSV LT(1984-03-22 / 1986-05-07)

Raúl Arza Vélez-ek ordezkatua (SV LT)

Huertas Vicente, ManuelSV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)

I


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Ibarretxe Markuartu, Juan JoséNV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Idigoras Gerrikabeitia, JonHB LT(1984-03-22 / 1986-07-09)
Intxaurraga Mendibil, SabinNV LT(1984-03-22 / 1986-09-21)
Intxaurraga Mendibil, SabinMx LT(1986-09-21 / 1987-01-08)
Iruin Sanz, IñigoHB LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Irusta Estala, Miren AgurneNV LT(1984-06-06 / 1986-09-21)

José Miguel Olano Alzua ordezkatu zuen (NV LT)

Irusta Estala, Miren AgurneMx LT(1986-09-21 / 1986-10-01)

L


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Lafuente Orive, María JoséGP LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Lecuona Laburu, José ÁngelSV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Leizaola Azpiazu, Joseba AndoniNV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Lertxundi Barañano, RobertoEE LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Llanos Ortiz de Landaluce, ArmandoNV LT(1986-07-09 / 1986-10-01)

Emilio Olabarria Muñoz ordezkatu zuen (NV LT)

Loidi Alcaraz, José AntonioNV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)

M


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Markiegi Candina, XabierEE LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Martiarena Lizarazu, José ManuelNV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Martínez Pérez, AlfonsoSV LT(1984-03-22 / 1987-01-08)
Maturana Plaza, José AntonioSV LT(1984-03-22 / 1987-01-08)
Mayor Oreja, JaimeGP LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Morales Moya, PedroGP LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Moreno Lombardero, Juan MiguelSV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Mosquera Mata, Pablo AlejandroGP LT(1984-03-22 / 1986-10-01)

O


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Ochoa de Eribe Elorza, Juan José M.ªNV LT(1984-03-22 / 1987-01-08)
Olabarria Muñoz, EmilioNV LT(1984-03-22 / 1986-07-09)

Armando Llanos Ortiz de Landaluce-k ordezkatua (NV LT)

Olano Alzua, José MiguelNV LT(1984-03-22 / 1984-06-06)

Miren Agurne Irusta Estala-k ordezkatua (NV LT)

Olaverri Zazpe, JavierEE LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Oliveri Albisu, InaxioNV LT(1984-03-22 / 1986-07-07)

Ricardo Etxepare Zugasti-k ordezkatua (NV LT)

Onaindia Nachiondo, MarioEE LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Orcajo García, FidelSV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Ormazabal Ascasibar, FélixNV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Ormazabal Zamakona, Francisco JoséNV LT(1984-03-22 / 1986-09-21)
Ormazabal Zamakona, Francisco JoséMx LT(1986-09-21 / 1986-10-01)

P


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Pérez García, AlbertoSV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Pujana Arza, Juan JoséNV LT(1984-03-22 / 1986-09-21)
Pujana Arza, Juan JoséMx LT(1986-09-21 / 1987-01-08)

R


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Redondo Terreros, NicolásSV LT(1984-03-22 / 1987-01-08)
Rubalkaba Quintana, José AntonioNV LT(1984-03-22 / 1987-01-08)
Ruiz de Pinedo Undiano, IñakiHB LT(1984-03-22 / 1987-01-08)

S


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Sáenz Castro, Rafael CruzSV LT(1986-09-18 / 1986-10-01)

Raúl Arza Vélez ordezkatu zuen (SV LT)

Sagastagoitia Monasterio, JosuNV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Santamaría Rodríguez, JosefinaNV LT(1984-03-22 / 1986-09-21)
Santamaría Rodríguez, JosefinaMx LT(1986-09-21 / 1986-10-01)

U


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Uriarte Romero, EduardoEE LT(1984-03-22 / 1987-01-08)

Z


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Zabala Alzibar, FedericoNV LT(1984-03-22 / 1985-01-10)

José Antonio Ardanza Garro-k ordezkatua (NV LT)

Zenarrutzabeitia Beldarrain, IdoiaNV LT(1986-07-09 / 1986-10-01)

Iñaki Mirena Anasagasti Olabeaga ordezkatu zuen (NV LT)

Ziluaga Arrate, TxominHB LT(1984-03-22 / 1986-09-30)

Xabier Cruz Amuriza Zarraonaindia-k ordezkatua (HB LT)