A


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Abaigar Marticorena, FedericoEA LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Agote Ugartemendia, KoroEE LT(1990-12-18 / 1992-01-08)
Agote Ugartemendia, KoroEUE LT(1992-01-08 / 1994-04-14)

Máximo Goikoetxea Ferreiro-k ordezkatua (EUE LT)

Aguirre Bilbao, XabierNV LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Alba Orbegozo, ItziarNV LT(1991-03-15 / 1994-08-30)

José Manuel Martiarena Lizarazu ordezkatu zuen (NV LT)

Alday Carrasco, ElenaSV LT(1990-12-18 / 1993-02-02)

Juan Antonio Martínez de Butrón Alberdi-k ordezkatua (SV LT)

Amann Rabanera, ÁlvaroNV LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Antigüedad Auzmendi, IñakiHB LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Ardanza Garro, José AntonioNV LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Arregi Aranburu, JosebaNV LT(1990-12-18 / 1991-03-12)

Juan M.ª Juaristi Lizarralde-k ordezkatua (NV LT)

Arrieta Ugartetxea, Joxe AgustinHB LT(1991-04-23 / 1994-08-30)

Iñaki Esnaola Etxeberri ordezkatu zuen (HB LT)

Arriola López, Ignacio MaríaSV LT(1991-10-11 / 1993-09-21)
  1. Odón Elorza González ordezkatu zuen (SV LT)
  2. María Teresa Pagazaurtundua Ruiz-ek ordezkatua (SV LT)
Arteagabeitia Chavarri, IgoneEE LT(1991-03-15 / 1992-01-08)

Xabier Garmendia Martínez ordezkatu zuen (EE LT)

Arteagabeitia Chavarri, IgoneEUE LT(1992-01-08 / 1994-08-30)
Atienza Serna, Luis MaríaSV LT(1990-12-18 / 1991-05-03)

Pedro Hernández González-ek ordezkatua (SV LT)

Aulestia Urrutia, KepaEE LT(1990-12-18 / 1992-01-08)
Aulestia Urrutia, KepaEUE LT(1992-01-08 / 1994-08-30)
Aurrekoetxea Bergara, Joseba AndoniNV LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Aurrekoetxea Iza, TxominNV LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Añúa Ajuria, José LuisMixto-UA LT(1990-12-18 / 1991-10-08)

Germán Dueñas Crespo-k ordezkatua (Mixto-UA LT)

B


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Bandrés Unanue, LuisNV LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Barandiaran Jaca, Juan DanielEA LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Barreda de los Ríos, LeopoldoPP LT(1990-12-18 / 1994-11-30)
Barrio Baroja, CarmeloPP LT(1990-12-18 / 1994-11-30)
Benito Bengoa, M.ª EnriquetaMixto-UA LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Bidasoro Arocena, MarinaEA LT(1991-02-20 / 1994-08-30)

Esther Larrañaga Galdos ordezkatu zuen (EA LT)

Buesa Blanco, FernandoSV LT(1990-12-18 / 1994-08-30)

D


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Díez González, Rosa M.ªSV LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Dueñas Crespo, GermánMixto-UA LT(1991-10-11 / 1994-08-30)

José Luis Añúa Ajuria ordezkatu zuen (Mixto-UA LT)

E


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Egibar Artola, JosebaNV LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Eguiguren Imaz, Jesús M.ªSV LT(1990-12-18 / 1994-11-30)
Elorriaga Preciado, XabierHB LT(1990-12-18 / 1992-06-16)

Txabi Gauna Caballero-k ordezkatua (HB LT)

Elorza González, OdónSV LT(1990-12-18 / 1991-10-08)

Ignacio María Arriola López-ek ordezkatua (SV LT)

Elosua Sánchez, José MaríaHB LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Erkizia Almandoz, TasioHB LT(1990-12-18 / 1994-11-30)
Esnaola Etxeberri, IñakiHB LT(1990-12-18 / 1991-04-23)

Joxe Agustin Arrieta Ugartetxea-k ordezkatua (HB LT)

G


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Garaikoetxea Urriza, CarlosEA LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Garmendia Martínez, XabierEE LT(1990-12-18 / 1991-03-12)

Igone Arteagabeitia Chavarri-k ordezkatua (EE LT)

Gauna Caballero, TxabiHB LT(1992-07-01 / 1994-11-30)

Xabier Elorriaga Preciado ordezkatu zuen (HB LT)

Goikoetxea Ferreiro, MáximoEUE LT(1994-05-06 / 1994-08-30)

Koro Agote Ugartemendia ordezkatu zuen (EUE LT)

Goirizelaia Ordorika, JoneHB LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Gorostiaga González, PabloHB LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Gorostidi Artola, JokinHB LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Gurrutxaga Aizpeolea, XabierEE LT(1990-12-18 / 1992-01-08)
Gurrutxaga Aizpeolea, XabierEUE LT(1992-01-08 / 1994-11-30)

H


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Hernández González, PedroSV LT(1991-05-03 / 1994-08-30)

Luis María Atienza Serna ordezkatu zuen (SV LT)

Herrero Romero, JulioSV LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Huertas Vicente, ManuelSV LT(1990-12-18 / 1994-11-30)

I


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Ibarretxe Markuartu, Juan JoséNV LT(1990-12-18 / 1994-11-30)
Intxaurraga Mendibil, SabinEA LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Intxaurraga Uribarri, MaitaneHB LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Iruin Sanz, IñigoHB LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Iturmendi Maguregui, PedroPP LT(1992-06-18 / 1994-08-30)

Fernando Maura Barandiarán ordezkatu zuen (PP LT)

J


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Jauregui Atondo, RamónSV LT(1990-12-18 / 1994-11-30)
Juaristi Lizarralde, Juan M.ªNV LT(1991-03-15 / 1994-08-30)

Joseba Arregi Aranburu ordezkatu zuen (NV LT)

Juaristi Torrealday, María IsabelNV LT(1990-12-18 / 1994-08-30)

L


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Ladrón de Guevara López de Arbina, ErnestoSV LT(1991-10-11 / 1994-08-30)

Roberto San Ildefonso Izaguirre ordezkatu zuen (SV LT)

Larrazabal Olabarri, EusebioNV LT(1992-10-02 / 1994-08-30)

Juan Alberto Legarreta Madariaga ordezkatu zuen (NV LT)

Larrañaga Agirre, EstherNV LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Larrañaga Galdos, EstherEA LT(1990-12-18 / 1991-02-19)

Marina Bidasoro Arocena-k ordezkatua (EA LT)

Larreina Valderrama, RafaelEA LT(1990-12-18 / 1994-11-30)
Latierro Corta, Ignacio MaríaSV LT(1991-10-11 / 1994-08-30)

José Ramón Recalde Díez ordezkatu zuen (SV LT)

Legarreta Madariaga, Juan AlbertoNV LT(1991-07-12 / 1992-09-29)
  1. Pedro Luis Urrutxi Arnoriaga ordezkatu zuen (NV LT)
  2. Eusebio Larrazabal Olabarri-k ordezkatua (NV LT)
Leizaola Azpiazu, Joseba AndoniNV LT(1990-12-18 / 1994-11-30)
López Álvarez, PatxiSV LT(1991-03-15 / 1994-08-30)

José Andrés Paul Tejedor ordezkatu zuen (SV LT)

M


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Markiegi Candina, XabierEE LT(1990-12-18 / 1991-12-24)
Markiegi Candina, XabierMixto-EE LT(1991-12-24 / 1993-02-23)
Markiegi Candina, XabierMixto-I LT(1993-02-23 / 1994-08-30)
Martiarena Lizarazu, José ManuelNV LT(1990-12-18 / 1991-03-12)

Itziar Alba Orbegozo-k ordezkatua (NV LT)

Martínez Bilbao, GorkaHB LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Martínez de Butrón Alberdi, Juan AntonioSV LT(1993-02-12 / 1994-08-30)

Elena Alday Carrasco ordezkatu zuen (SV LT)

Martínez Pérez, AlfonsoSV LT(1990-12-18 / 1994-11-30)
Maturana Plaza, José AntonioSV LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Maura Barandiarán, FernandoPP LT(1990-12-18 / 1992-06-16)

Pedro Iturmendi Maguregui-k ordezkatua (PP LT)

Mayor Oreja, JaimePP LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Mendaza García de Vicuña, María TeresaMixto-UA LT(1990-12-18 / 1994-08-30)

O


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Olaciregui Martínez de Ilarduya, MikelEA LT(1990-12-18 / 1991-03-12)

Jesús Pérez de Biñaspre Txurruka-k ordezkatua ()

Olarra Agiriano, Jose MariHB LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Oliveri Albisu, InaxioEA LT(1991-03-15 / 1994-11-30)

Mikel Olaciregui Martínez de Ilarduya ordezkatu zuen (EA LT)

Ollora Otxoa de Aspuru, Juan M.ªNV LT(1990-12-18 / 1994-11-30)
Orbe Garay, IsabelNV LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Ordóñez Fenollar, GregorioPP LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Ormaetxea Garai, XabierNV LT(1990-12-18 / 1994-11-30)
Ormazabal Ascasibar, FélixNV LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Ormazabal Zamakona, Francisco JoséEA LT(1990-12-18 / 1994-11-30)

P


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Pagazaurtundua Ruiz, María TeresaSV LT(1993-09-24 / 1994-08-30)

Ignacio María Arriola López ordezkatu zuen (SV LT)

Paul Tejedor, José AndrésSV LT(1990-12-18 / 1991-03-12)

Patxi López Álvarez-ek ordezkatua (SV LT)

Porres Azkona, JuanEA LT(1990-12-18 / 1993-03-16)

Joaquín Villa Martínez-ek ordezkatua (EA LT)

R


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Recalde Díez, José RamónSV LT(1990-12-18 / 1991-10-08)

Ignacio María Latierro Corta-k ordezkatua (SV LT)

Redondo Terreros, NicolásSV LT(1990-12-18 / 1993-06-29)

Tomás Tueros Trueba-k ordezkatua (SV LT)

Rodríguez Orrantia, Jesús MaríaSV LT(1990-12-18 / 1994-11-30)
Rubalkaba Quintana, José AntonioNV LT(1990-12-18 / 1994-11-30)
Ruiz de Gordejuela Urquijo, PabloEE LT(1990-12-18 / 1992-01-08)
Ruiz de Gordejuela Urquijo, PabloEUE LT(1992-01-08 / 1994-11-30)
Ruiz de Pinedo Undiano, IñakiHB LT(1990-12-18 / 1994-11-30)

S


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Sainz de la Maza Arrola, KarmeloNV LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
San Ildefonso Izaguirre, RobertoSV LT(1990-12-18 / 1991-09-17)

Ernesto Ladrón de Guevara López de Arbina-k ordezkatua (SV LT)

Sangroniz Aguirrebeitia, YolandaNV LT(1990-12-18 / 1994-08-30)

T


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Tueros Trueba, TomásSV LT(1993-07-01 / 1994-08-30)

Nicolás Redondo Terreros ordezkatu zuen (SV LT)

U


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Urrutxi Arnoriaga, Pedro LuisNV LT(1990-12-18 / 1991-07-02)

Juan Alberto Legarreta Madariaga-k ordezkatua (NV LT)

V


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Villa Martínez, JoaquínEA LT(1993-03-12 / 1994-08-30)

Juan Porres Azkona ordezkatu zuen ()

Villar Montero, EnriquePP LT(1990-12-18 / 1994-08-30)

Z


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Zenarrutzabeitia Beldarrain, IdoiaNV LT(1990-12-18 / 1994-08-30)