A


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Ainsua Díaz-Peña, José LuisIU LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
Aiz Salazar, AntonioNV LT(1997-10-08 / 1998-07-24)
  1. Covadonga Solaguren Santamaría ordezkatu zuen (NV LT)
  2. Gregorio Alonso Vallejo-k ordezkatua (NV LT)
Aizpurua Egaña, ItziarHB LT(1994-11-30 / 1998-01-19)

José María Elosua Sánchez-ek ordezkatua (HB LT)

Alba Orbegozo, ItziarNV LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
Alonso Vallejo, GregorioNV LT(1998-07-24 / 1998-09-01)

Antonio Aiz Salazar ordezkatu zuen (NV LT)

Altzelai Uliondo, NekaneEA LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
Amann Rabanera, ÁlvaroNV LT(1994-11-30 / 1998-11-25)
Antigüedad Auzmendi, IñakiHB LT(1998-01-13 / 1998-09-01)

Tasio Erkizia Almandoz ordezkatu zuen ()

Ardanza Garro, José AntonioNV LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
Ares Taboada, RodolfoSV LT(1994-11-30 / 1998-11-25)
Arregi Aranburu, JosebaNV LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
Arrondo Iruin, BegoñaHB LT(1994-11-30 / 1995-09-26)

Arnaldo Otegi Mondragón-ek ordezkatua (HB LT)

Arteaga Izaguirre, Jesús MaríaPV LT(1994-11-30 / 1997-01-29)

María Eugenia Quevedo Otaegui-k ordezkatua (PV LT)

Asiain Ayala, CarmenSV LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
Astibia Legorburu, AurkeneHB LT(1998-01-22 / 1998-09-01)

Jose Mari Olarra Agiriano ordezkatu zuen (HB LT)

Atutxa Mendiola, Juan MaríaNV LT(1994-11-30 / 1995-01-17)

Eusebio Larrazabal Olabarri-k ordezkatua (NV LT)

Aurrekoetxea Bergara, Joseba AndoniNV LT(1994-11-30 / 1998-11-25)
Aurrekoetxea Iza, TxominNV LT(1994-11-30 / 1998-09-01)

B


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Barreda de los Ríos, LeopoldoPV LT(1994-11-30 / 1998-11-25)
Barrio Baroja, CarmeloPV LT(1994-11-30 / 1998-11-25)
Benito Bengoa, M.ª EnriquetaFA LT(1994-11-30 / 1998-11-25)
Bergara Etxebarria, JosuNV LT(1994-11-30 / 1995-09-08)

María Isabel Juaristi Torrealday-k ordezkatua (NV LT)

Buesa Blanco, FernandoSV LT(1994-11-30 / 1998-11-25)

C


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Carrera Aranberri, MaríaEA LT(1995-09-27 / 1998-09-01)

Francisco José Ormazabal Zamakona ordezkatu zuen (EA LT)

D


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Damborenea Basterrechea, AntonioPV LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
Damboriena Osa, Eugenio DavidPV LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
de Urquijo Valdivielso, Carlos M.ªPV LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
del Bado González, SabinHB LT(1998-01-23 / 1998-09-01)

Karmelo Landa Mendibe ordezkatu zuen (HB LT)

Díez González, Rosa M.ªSV LT(1994-11-30 / 1995-02-28)

Jesús María Rodríguez Orrantia-k ordezkatua (SV LT)

Domínguez López, JuantxuIU LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
Dueñas Crespo, GermánFA LT(1995-09-08 / 1998-09-01)

Ramón Garín Fernández de Piérola ordezkatu zuen (FA LT)

E


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Egibar Artola, JosebaNV LT(1994-11-30 / 1998-11-25)
Eguiguren Imaz, Jesús M.ªSV LT(1994-11-30 / 1998-11-25)
Elosua Sánchez, José MaríaHB LT(1998-01-22 / 1998-09-01)

Itziar Aizpurua Egaña ordezkatu zuen (HB LT)

Erkizia Almandoz, TasioHB LT(1994-11-30 / 1998-01-19)

Iñaki Antigüedad Auzmendi-k ordezkatua (HB LT)

G


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Gallastegui Madinabeitia, IsabelEA LT(1996-06-28 / 1998-09-01)

Inaxio Oliveri Albisu ordezkatu zuen (EA LT)

Garaikoetxea Urriza, CarlosEA LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
García Díaz, TomásIU LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
García Rico, M.ª EugeniaPV LT(1995-02-01 / 1998-09-01)

Gregorio Ordóñez Fenollar ordezkatu zuen (PV LT)

Garín Fernández de Piérola, RamónFA LT(1994-11-30 / 1995-09-08)

Germán Dueñas Crespo-k ordezkatua (FA LT)

Gauna Caballero, TxabiHB LT(1994-11-30 / 1996-02-14)

Santi Hernando Saez-ek ordezkatua (HB LT)

Gerenabarrena Martínez de Lahidalga, IñakiNV LT(1995-09-07 / 1998-09-01)

Félix Ormazabal Ascasibar ordezkatu zuen (NV LT)

Goirizelaia Ordorika, JoneHB LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
Greaves Badillo, BelénNV LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
Gutiérrez Muñoz, KatyIU LT(1994-11-30 / 1998-09-01)

H


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Hernando Saez, SantiHB LT(1996-02-15 / 1998-09-01)

Txabi Gauna Caballero ordezkatu zuen (HB LT)

Herrero Romero, JulioSV LT(1994-11-30 / 1995-09-05)

María Teresa Rodríguez Barahona-k ordezkatua (SV LT)

Huertas Vicente, ManuelSV LT(1994-11-30 / 1998-11-25)

I


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Ibarretxe Markuartu, Juan JoséNV LT(1994-11-30 / 1995-01-13)

Jesús Pérez de Biñaspre Txurruka-k ordezkatua (NV LT)

Intxaurraga Mendibil, SabinEA LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
Irarragorri Viguera, JasoneEA LT(1994-11-30 / 1998-11-25)
Iruin Sanz, IñigoHB LT(1994-11-30 / 1998-11-25)
Iturgaiz Angulo, CarlosPV LT(1994-11-30 / 1998-11-25)
Iturralde Martínez de Lizardui, MatiHB LT(1994-11-30 / 1998-01-19)

Rakel Peña Somavilla-k ordezkatua (HB LT)

J


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Jauregui Atondo, RamónSV LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
Juaristi Lizarralde, Juan M.ªNV LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
Juaristi Torrealday, María IsabelNV LT(1995-09-08 / 1998-09-01)

Josu Bergara Etxebarria ordezkatu zuen (NV LT)

L


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Lafuente Orive, María JoséPV LT(1996-03-29 / 1998-09-01)

Jaime Mayor Oreja ordezkatu zuen (PV LT)

Landa Mendibe, KarmeloHB LT(1994-11-30 / 1998-01-19)

Sabin del Bado González-ek ordezkatua (HB LT)

Larrazabal Olabarri, EusebioNV LT(1995-01-13 / 1998-09-01)

Juan María Atutxa Mendiola ordezkatu zuen (NV LT)

Larrañaga Agirre, EstherNV LT(1994-11-30 / 1995-09-12)

Rafael Uribarren Axpe-k ordezkatua (NV LT)

Larreina Valderrama, RafaelEA LT(1994-11-30 / 1998-11-25)
Latierro Corta, Ignacio MaríaSV LT(1995-06-28 / 1998-09-01)

José Antonio Maturana Plaza ordezkatu zuen (SV LT)

Leizaola Azpiazu, Joseba AndoniNV LT(1994-11-30 / 1998-11-25)
López Álvarez, PatxiSV LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
Loroño Ormaetxea, InmaculadaNV LT(1994-11-30 / 1995-09-07)

Elixabete Piñol Olaeta-k ordezkatua (NV LT)

M


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Madrazo Lavín, JavierIU LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
Martínez de Luna Unanue, IgoneEA LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
Maturana Plaza, José AntonioSV LT(1994-11-30 / 1995-06-28)

Ignacio María Latierro Corta-k ordezkatua (SV LT)

Maura Barandiarán, FernandoPV LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
Mayor Oreja, JaimePV LT(1994-11-30 / 1996-03-29)

María José Lafuente Orive-k ordezkatua (PV LT)

Moraza Marquínez, JavierFA LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
Mosquera Mata, Pablo AlejandroFA LT(1994-11-30 / 1998-09-01)

O


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Olarra Agiriano, Jose MariHB LT(1994-11-30 / 1998-01-19)

Aurkene Astibia Legorburu-k ordezkatua (HB LT)

Oliveri Albisu, InaxioEA LT(1994-11-30 / 1996-06-28)

Isabel Gallastegui Madinabeitia-k ordezkatua (EA LT)

Ollora Otxoa de Aspuru, Juan M.ªNV LT(1994-11-30 / 1998-11-25)
Ordóñez Fenollar, GregorioPV LT(1994-11-30 / 1995-01-23)

M.ª Eugenia García Rico-k ordezkatua (PV LT)

Orella Barrios, JuliánIU LT(1994-11-30 / 1998-11-25)
Ormaetxea Garai, XabierNV LT(1995-01-23 / 1998-09-01)

Idoia Zenarrutzabeitia Beldarrain ordezkatu zuen ()

Ormazabal Ascasibar, FélixNV LT(1994-11-30 / 1995-09-07)

Iñaki Gerenabarrena Martínez de Lahidalga-k ordezkatua (NV LT)

Ormazabal Zamakona, Francisco JoséEA LT(1994-11-30 / 1995-09-26)

María Carrera Aranberri-k ordezkatua (EA LT)

Otegi Mondragón, ArnaldoHB LT(1995-09-27 / 1998-11-25)

Begoña Arrondo Iruin ordezkatu zuen (HB LT)

Oyarzabal de Miguel, IñakiPV LT(1996-05-31 / 1998-09-01)

Enrique Villar Montero ordezkatu zuen (PV LT)

P


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Pagazaurtundua Ruiz, María TeresaSV LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
Pérez de Biñaspre Txurruka, JesúsNV LT(1995-01-13 / 1996-03-06)
  1. Juan José Ibarretxe Markuartu ordezkatu zuen (NV LT)
  2. Antonio Mamés Saratxaga Berganza-k ordezkatua (NV LT)
Peña Somavilla, RakelHB LT(1998-01-13 / 1998-11-25)

Mati Iturralde Martínez de Lizardui ordezkatu zuen ()

Piñol Olaeta, ElixabeteNV LT(1995-09-07 / 1998-09-01)

Inmaculada Loroño Ormaetxea ordezkatu zuen (NV LT)

Q


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Quevedo Otaegui, María EugeniaPV LT(1997-01-29 / 1998-09-01)

Jesús María Arteaga Izaguirre ordezkatu zuen (PV LT)

R


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Reyero Redondo, Manuel RaúlFA LT(1994-11-30 / 1997-11-04)
Reyero Redondo, Manuel RaúlMixto LT(1997-11-04 / 1998-11-25)
Rodríguez Barahona, María TeresaSV LT(1995-08-01 / 1998-09-01)

Julio Herrero Romero ordezkatu zuen (SV LT)

Rodríguez Orrantia, Jesús MaríaSV LT(1995-02-28 / 1998-09-01)

Rosa M.ª Díez González ordezkatu zuen (SV LT)

Rubalkaba Quintana, José AntonioNV LT(1994-11-30 / 1998-11-25)

S


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Sainz de la Maza Arrola, KarmeloNV LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
San Ildefonso Izaguirre, RobertoSV LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
Saratxaga Berganza, Antonio MamésNV LT(1996-03-15 / 1998-09-01)

Jesús Pérez de Biñaspre Txurruka ordezkatu zuen (NV LT)

Solaguren Santamaría, CovadongaNV LT(1994-11-30 / 1997-10-08)

Antonio Aiz Salazar-ek ordezkatua (NV LT)

U


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Uribarren Axpe, RafaelNV LT(1995-09-06 / 1998-09-01)

Esther Larrañaga Agirre ordezkatu zuen (NV LT)

Urkullu Renteria, IñigoNV LT(1994-11-30 / 1998-09-01)

V


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Villar Montero, EnriquePV LT(1994-11-30 / 1996-05-24)

Iñaki Oyarzabal de Miguel-ek ordezkatua (PV LT)

Z


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Zenarrutzabeitia Beldarrain, IdoiaNV LT(1994-11-30 / 1995-01-26)

Xabier Ormaetxea Garai-k ordezkatua (NV LT)

Zubimendi Berastegui, MikelHB LT(1994-11-30 / 1998-09-01)
Zubizarreta Lasagabaster, XabierHB LT(1994-11-30 / 1998-09-01)