A


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Agirre Ruiz, EstherEH LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Altzelai Uliondo, NekaneEA LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Amann Rabanera, ÁlvaroNV LT(1998-11-25 / 1999-02-01)

Covadonga Solaguren Santamaría-k ordezkatua (NV LT)

Antigüedad Auzmendi, IñakiEH LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Antxustegi Urkiaga, KarmeleEA LT(1999-01-26 / 2001-03-20)

Sabin Intxaurraga Mendibil ordezkatu zuen (EA LT)

Araniguría Rodrigo, Juan CarlosPV LT(2000-01-27 / 2001-03-20)

M.ª José Usandizaga Rodríguez ordezkatu zuen (PV LT)

Ares Taboada, RodolfoSV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Arraibi Iza, MikelNV LT(1999-10-22 / 2001-03-20)

Karmelo Sainz de la Maza Arrola ordezkatu zuen (NV LT)

Arregi Aranburu, JosebaNV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Asiain Ayala, CarmenSV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Astibia Legorburu, AurkeneEH LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Atutxa Mendiola, Juan MaríaNV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Aurrekoetxea Iza, TxominNV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)

B


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Barreda de los Ríos, LeopoldoPV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Barrio Baroja, CarmeloPV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Beltrán de Heredia Arroniz, EstefaníaNV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Benito Bengoa, M.ª EnriquetaMixto-FA LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Bilbao Barandica, IzaskunNV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Buesa Blanco, FernandoSV LT(1998-11-25 / 2000-02-22)

María del Pilar Unzalu Pérez de Eulate-k ordezkatua (SV LT)

C


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Celaá Diéguez, M.ª IsabelSV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)

D


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Damborenea Basterrechea, AntonioPV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
de Urquijo Valdivielso, Carlos M.ªPV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Díez González, Rosa M.ªSV LT(1998-11-25 / 1999-07-06)

Carlos Totorica Izaguirre-k ordezkatua (SV LT)

Díez Usabiaga, RafaEH LT(1998-11-25 / 2001-03-20)

E


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Egibar Artola, JosebaNV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Eguiguren Imaz, Jesús M.ªSV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Elorrieta García, JavierSV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Elosua Sánchez, José MaríaEH LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Etxeberria Arbelaiz, José AntonioEH LT(1998-11-25 / 2001-03-20)

G


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Galdos Irazabal, IñakiEA LT(1999-01-29 / 2001-03-20)

Inaxio Oliveri Albisu ordezkatu zuen (EA LT)

Garaikoetxea Urriza, CarlosEA LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
García Hidalgo, VíctorSV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
García Rico, M.ª EugeniaPV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Gerenabarrena Martínez de Lahidalga, IñakiNV LT(1998-11-25 / 1999-02-01)

Iñaki Nafarrate Kortabarria-k ordezkatua (NV LT)

Goikoetxea Labaka, YonEA LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Goirizelaia Ordorika, JoneEH LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
González de Txabarri Miranda, GemaNV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
González Zorrilla, José MaríaNV LT(1999-01-25 / 2001-03-20)

Belén Greaves Badillo ordezkatu zuen (NV LT)

Gordejuela Kortazar, KepaEH LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Gorostiaga González, PabloEH LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Greaves Badillo, BelénNV LT(1998-11-25 / 1999-01-25)

José María González Zorrilla-k ordezkatua (NV LT)

Guevara Saleta, JavierNV LT(1998-11-25 / 2000-03-21)

Yolanda Sangroniz Aguirrebeitia-k ordezkatua (NV LT)

H


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Huertas Vicente, ManuelSV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Hueso Abancens, RicardoPV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)

I


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Ibarretxe Markuartu, Juan JoséNV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Intxaurraga Mendibil, SabinEA LT(1998-11-25 / 1999-01-26)

Karmele Antxustegi Urkiaga-k ordezkatua (EA LT)

Iruin Sanz, IñigoEH LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Iturgaiz Angulo, CarlosPV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)

J


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Juaristi Lizarralde, Juan M.ªNV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)

L


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Lafuente Orive, María JoséPV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Larreina Valderrama, RafaelEA LT(1999-01-28 / 2001-06-08)

Francisco José Ormazabal Zamakona ordezkatu zuen (EA LT)

López Álvarez, PatxiSV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
López de Guereñu Ansola, NuriaNV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
López de Ocariz López de Munain, M.ª del CarmenPV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)

M


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Machin Esposito, GonzaloPV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Madrazo Lavín, JavierMixto-IU LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Maturana Plaza, José AntonioSV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Maura Barandiarán, FernandoPV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Mosquera Mata, Pablo AlejandroMixto-FA LT(1998-11-25 / 2001-03-20)

N


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Nafarrate Kortabarria, IñakiNV LT(1999-02-01 / 2001-03-20)

Iñaki Gerenabarrena Martínez de Lahidalga ordezkatu zuen (NV LT)

O


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Oliveri Albisu, InaxioEA LT(1998-11-25 / 1999-01-29)

Iñaki Galdos Irazabal-ek ordezkatua (EA LT)

Ollora Otxoa de Aspuru, Juan M.ªNV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Ormaetxea Garai, XabierNV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Ormazabal Zamakona, Francisco JoséEA LT(1998-11-25 / 1999-01-28)

Rafael Larreina Valderrama-k ordezkatua (EA LT)

Ortega Cachón, IñakiPV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Otegi Mondragón, ArnaldoEH LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Oyarzabal de Miguel, IñakiPV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)

P


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Peña Somavilla, RakelEH LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Piñol Olaeta, ElixabeteNV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)

Q


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Quiroga Cia, ArantzaPV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)

R


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Redondo Terreros, NicolásSV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Rodríguez Barahona, María TeresaSV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Rubalkaba Quintana, José AntonioNV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)

S


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Sainz de la Maza Arrola, KarmeloNV LT(1998-11-25 / 1999-10-22)

Mikel Arraibi Iza-k ordezkatua (NV LT)

Salaberria Sansinenea, JonEH LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Salazar de Andrés, AntonioPV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Sangroniz Aguirrebeitia, YolandaNV LT(2000-03-21 / 2001-03-20)

Javier Guevara Saleta ordezkatu zuen (NV LT)

Solaguren Santamaría, CovadongaNV LT(1999-02-01 / 2001-03-20)

Álvaro Amann Rabanera ordezkatu zuen (NV LT)

T


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Totorica Izaguirre, CarlosSV LT(1999-07-09 / 2001-03-20)

Rosa M.ª Díez González ordezkatu zuen (SV LT)

U


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Unzalu Pérez de Eulate, María del PilarSV LT(2000-03-15 / 2001-03-20)

Fernando Buesa Blanco ordezkatu zuen (SV LT)

Uribarren Axpe, RafaelNV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Urkullu Renteria, IñigoNV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Urrutikoetxea Bengoetxea, JosuEH LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Usandizaga Rodríguez, M.ª JoséPV LT(1998-11-25 / 2000-01-26)

Juan Carlos Araniguría Rodrigo-k ordezkatua (PV LT)

Usín Fernández, KoldoMixto-IU LT(1998-11-25 / 2001-03-20)

Z


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Zabaleta Areta, M.ª GemmaSV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)