A


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Abascal Conde, SantiagoPV LT(2004-01-16 / 2005-02-22)

Carlos M.ª de Urquijo Valdivielso ordezkatu zuen (PV LT)

Agirre López, XabierNV LT(2004-04-01 / 2005-02-22)

Emilio Olabarria Muñoz ordezkatu zuen (NV LT)

Altzelai Uliondo, NekaneEA LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Álvarez Forcada, JosebaABGSA LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Anda Fernández, José LuisSV LT(2004-05-03 / 2005-02-22)

Víctor García Hidalgo ordezkatu zuen (SV LT)

Antia Vinós, NereaNV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Antxustegi Urkiaga, KarmeleEA LT(2001-09-25 / 2005-02-22)

Sabin Intxaurraga Mendibil ordezkatu zuen (EA LT)

Aranburu Carrera, MartinEA LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Ares Taboada, RodolfoSV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Arieta-Araunabeña Ibarzabal, Juan AntonioNV LT(2001-09-27 / 2005-02-22)

Gabriel M.ª Inclán Iribar ordezkatu zuen (NV LT)

Arraibi Iza, MikelNV LT(2001-09-27 / 2005-02-22)

Belén Greaves Badillo ordezkatu zuen (NV LT)

Arruabarrena Elizalde, MirariNV LT(2003-07-21 / 2005-02-22)

Olatz Imaz Navarro ordezkatu zuen (NV LT)

Atutxa Mendiola, Juan MaríaNV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Aurrekoetxea Iza, TxominNV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)

B


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Balza Aguilera, JavierNV LT(2001-06-08 / 2002-01-28)

M.ª Isabel Sola Brea-k ordezkatua (NV LT)

Barreda de los Ríos, LeopoldoPV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Barrio Baroja, CarmeloPV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Benito Bengoa, M.ª EnriquetaPV LT(2001-10-23 / 2004-04-27)

Pablo Alejandro Mosquera Mata ordezkatu zuen (PV LT)

Benito Bengoa, M.ª EnriquetaMixto-UA LT(2004-04-27 / 2005-05-16)
Bilbao Barandica, IzaskunNV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Bilbao Cuevas, KontxiMixto-IU LT(2001-06-08 / 2004-07-19)
Bilbao Cuevas, KontxiMixto-EB LT(2004-07-19 / 2005-05-16)
Bildarratz Sorron, JokinNV LT(2001-09-27 / 2001-12-10)
  1. Josu Jon Imaz San Miguel ordezkatu zuen (NV LT)
  2. Luke Uribe-Etxebarria Apalategi-k ordezkatua (NV LT)
Blanco Pascual, RobertoPV LT(2001-09-25 / 2005-02-22)

Ramón Rabanera Rivacoba ordezkatu zuen (PV LT)

C


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Celaá Diéguez, M.ª IsabelSV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Corrales Goti, LeireNV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)

D


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Damborenea Basterrechea, AntonioPV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
de Urquijo Valdivielso, Carlos M.ªPV LT(2001-06-08 / 2004-01-13)

Santiago Abascal Conde-k ordezkatua (PV LT)

E


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Egaña Manterola, EdurneNV LT(2001-06-08 / 2002-11-26)

Olatz Imaz Navarro-k ordezkatua (NV LT)

Egibar Artola, JosebaNV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Eguiguren Imaz, Jesús M.ªSV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)

G


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Gamero Delgado, IgnacioPV LT(2004-07-01 / 2005-02-22)

Carlos Iturgaiz Angulo ordezkatu zuen (PV LT)

García Hidalgo, VíctorSV LT(2001-06-08 / 2004-03-29)

José Luis Anda Fernández-ek ordezkatua (SV LT)

García Rico, M.ª EugeniaPV LT(2001-06-08 / 2003-10-17)

Borja Sémper Pascual-ek ordezkatua (PV LT)

Gerenabarrena Martínez de Lahidalga, IñakiNV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Goirizelaia Ordorika, JoneABGSA LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
González de Txabarri Miranda, GemaNV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
González Zorrilla, José MaríaNV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Greaves Badillo, BelénNV LT(2001-06-08 / 2001-09-25)

Mikel Arraibi Iza-k ordezkatua (NV LT)

H


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Huertas Vicente, ManuelSV LT(2001-06-08 / 2004-03-25)

Coral M.ª Rodríguez Fouz-ek ordezkatua (SV LT)

Hueso Abancens, RicardoPV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)

I


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Ibarretxe Markuartu, Juan JoséNV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Imaz Navarro, OlatzNV LT(2002-11-26 / 2003-07-18)
  1. Edurne Egaña Manterola ordezkatu zuen (NV LT)
  2. Mirari Arruabarrena Elizalde-k ordezkatua (NV LT)
Imaz San Miguel, Josu JonNV LT(2001-06-08 / 2001-09-25)

Jokin Bildarratz Sorron-ek ordezkatua (NV LT)

Inclán Iribar, Gabriel M.ªNV LT(2001-06-08 / 2001-09-25)

Juan Antonio Arieta-Araunabeña Ibarzabal-ek ordezkatua (NV LT)

Intxaurraga Mendibil, SabinEA LT(2001-06-08 / 2001-09-20)

Karmele Antxustegi Urkiaga-k ordezkatua (EA LT)

Iturgaiz Angulo, CarlosPV LT(2001-06-08 / 2004-06-30)

Ignacio Gamero Delgado-k ordezkatua (PV LT)

Iturmendi Maguregui, JuanaPV LT(2005-01-03 / 2005-02-22)

Gonzalo Machin Esposito ordezkatu zuen (PV LT)

J


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Juaristi Lizarralde, Juan M.ªNV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)

K


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Karrera Agirrebarrena, AnttonMixto-IU LT(2001-06-08 / 2004-07-19)
Karrera Agirrebarrena, AnttonMixto-EB LT(2004-07-19 / 2005-02-22)
Knörr Borràs, GorkaEA LT(2001-06-08 / 2005-05-16)

L


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Lafuente Orive, María JoséPV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Larrauri Altonaga, PabloEA LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Larreina Valderrama, RafaelEA LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Lasa Arteaga, OnintzaEA LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
López Álvarez, PatxiSV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
López de Ocariz López de Munain, M.ª del CarmenPV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Loza Aguirre, JesúsSV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)

M


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Machin Esposito, GonzaloPV LT(2001-06-08 / 2005-01-03)
Madrazo Lavín, JavierMixto-IU LT(2001-06-08 / 2002-01-08)

Oskar Matute García de Jalón-ek ordezkatua (Mixto-IU LT)

Madrigal Jiménez, JoanaSV LT(2004-03-30 / 2005-02-22)

Miguel Ángel Uzquiza González ordezkatu zuen (SV LT)

Matute García de Jalón, OskarMixto-IU LT(2002-01-09 / 2004-07-19)

Javier Madrazo Lavín ordezkatu zuen (Mixto-IU LT)

Matute García de Jalón, OskarMixto-EB LT(2004-07-19 / 2005-02-22)
Maura Barandiarán, FernandoPV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Mayor Oreja, JaimePV LT(2001-06-08 / 2004-03-30)

Carlos Olazabal Estecha-k ordezkatua (PV LT)

Mendia Cueva, IdoiaSV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)

Nicolás Redondo Terreros ordezkatu zuen ()

Mendoza Larrañaga, EiderNV LT(2001-10-11 / 2005-02-22)

Idoia Zenarrutzabeitia Beldarrain ordezkatu zuen (NV LT)

Morcillo Torres, AnttonABGSA LT(2001-06-08 / 2004-01-07)

Rakel Peña Somavilla-k ordezkatua (ABGSA LT)

Mosquera Mata, Pablo AlejandroPV LT(2001-06-08 / 2001-10-23)

M.ª Enriqueta Benito Bengoa-k ordezkatua (PV LT)

N


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Novales Villa, IreneSV LT(2003-06-23 / 2005-02-22)

María Teresa Rodríguez Barahona ordezkatu zuen (SV LT)

O


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Olabarria Muñoz, EmilioNV LT(2001-06-08 / 2004-03-29)

Xabier Agirre López-ek ordezkatua (NV LT)

Olazabal Estecha, CarlosPV LT(2004-03-31 / 2005-02-22)

Jaime Mayor Oreja ordezkatu zuen (PV LT)

Ormaetxea Garai, XabierNV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Ortega Cachón, IñakiPV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Ortega Melón, AlbertoNV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Otegi Mondragón, ArnaldoABGSA LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Oyarzabal de Miguel, IñakiPV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)

P


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Permach Martin, JosebaABGSA LT(2004-01-16 / 2005-02-22)

Araitz Zubimendi Izaga ordezkatu zuen (ABGSA LT)

Peña Somavilla, RakelABGSA LT(2004-01-16 / 2005-02-22)

Antton Morcillo Torres ordezkatu zuen (ABGSA LT)

Piñol Olaeta, ElixabeteNV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)

Q


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Quiroga Cia, ArantzaPV LT(2001-12-31 / 2005-05-16)

María San Gil Noain ordezkatu zuen (PV LT)

R


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Rabanera Rivacoba, RamónPV LT(2001-06-08 / 2001-09-17)

Roberto Blanco Pascual-ek ordezkatua (PV LT)

Redondo Terreros, NicolásSV LT(2001-06-08 / 2002-04-17)

Idoia Mendia Cueva-k ordezkatua (SV LT)

Rodríguez Barahona, María TeresaSV LT(2001-06-08 / 2003-06-20)

Irene Novales Villa-k ordezkatua (SV LT)

Rodríguez Fouz, Coral M.ªSV LT(2004-03-26 / 2005-02-22)

Manuel Huertas Vicente ordezkatu zuen (SV LT)

Rodríguez Vaz, OscarSV LT(2004-03-25 / 2005-02-22)

María del Pilar Unzalu Pérez de Eulate ordezkatu zuen (SV LT)

Rojo García, JavierSV LT(2001-06-08 / 2002-05-07)

Miguel Ángel Uzquiza González-ek ordezkatua (SV LT)

Roncal Azanza, BlancaSV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Rubalkaba Quintana, José AntonioNV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)

S


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Salaberria Sansinenea, JonABGSA LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Salazar de Andrés, AntonioPV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
San Gil Noain, MaríaPV LT(2001-06-08 / 2001-11-30)

Arantza Quiroga Cia-k ordezkatua (PV LT)

Sémper Pascual, BorjaPV LT(2003-10-20 / 2005-02-22)

M.ª Eugenia García Rico ordezkatu zuen (PV LT)

Sola Brea, M.ª IsabelNV LT(2002-01-29 / 2005-02-22)

Javier Balza Aguilera ordezkatu zuen (NV LT)

Solaguren Santamaría, CovadongaNV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)

T


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Tejeria Otermin, BakartxoNV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)

U


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Unzalu Pérez de Eulate, María del PilarSV LT(2001-06-08 / 2004-03-24)

Oscar Rodríguez Vaz-ek ordezkatua (SV LT)

Uribarren Axpe, RafaelNV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Uribe-Etxebarria Apalategi, LukeNV LT(2001-12-31 / 2005-02-22)

Jokin Bildarratz Sorron ordezkatu zuen (NV LT)

Urkullu Renteria, IñigoNV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Urrutikoetxea Bengoetxea, JosuABGSA LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Usandizaga Rodríguez, M.ª JoséPV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Uzquiza González, Miguel ÁngelSV LT(2002-05-07 / 2004-03-29)
  1. Javier Rojo García ordezkatu zuen (SV LT)
  2. Joana Madrigal Jiménez-ek ordezkatua (SV LT)

Z


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Zabaleta Areta, M.ª GemmaSV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Zenarrutzabeitia Beldarrain, IdoiaNV LT(2001-06-08 / 2001-10-09)

Eider Mendoza Larrañaga-k ordezkatua (NV LT)

Zubimendi Izaga, AraitzABGSA LT(2001-06-08 / 2004-01-07)

Joseba Permach Martin-ek ordezkatua (ABGSA LT)