A


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Agirre López, XabierEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Agirrezabala Mantxola, JuanjoEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-10-21)
Aguirre Arizmendi, IñakiEA-NV LT(2013-11-19 / 2016-10-21)

Alex Etxeberria Aranburu ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Aiartza Zallo, JonEA-NV LT(2013-01-10 / 2016-08-02)

Fátima Ansotegi Elordi ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Albizua Urrutikoetxea, JosuneEA-NV LT(2013-02-01 / 2016-08-02)

Andoni Ortuzar Arruabarrena ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Aldaiturriaga Zorrozua, NorbertoEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Ansotegi Elordi, FátimaEA-NV LT(2012-11-20 / 2012-12-28)

Jon Aiartza Zallo-k ordezkatua (EA-NV LT)

Ares Taboada, RodolfoSV-ES LT(2012-11-20 / 2016-05-26)

Aitor Casado Figueroa-k ordezkatua (SV-ES LT)

Arieta-Araunabeña Ibarzabal, Juan AntonioEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Arraiz Barbadillo, HasierEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-05-26)

Josu Estarrona Elizondo-k ordezkatua (EH Bildu LT)

Arregi Romarate, AmaiaEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-10-21)
Arriola López, Ignacio MaríaSV-ES LT(2012-11-20 / 2013-03-08)

Jesús María Zaballos De Llanos-ek ordezkatua (SV-ES LT)

Arrizabalaga Arruza, LeixuriEA-NV LT(2012-12-21 / 2016-08-02)

Estibaliz Hernaez Laviña ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Arrizabalaga Olaizola, María EugeniaEA-NV LT(2012-11-20 / 2015-09-16)
Arrondo Aldasoro, BelénEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Arzuaga Gumuzio, JulenEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Aurrekoetxea Bilbao, ArantzaEA-NV LT(2012-11-20 / 2012-12-21)

Ana Otadui Biteri-k ordezkatua (EA-NV LT)

Azkue Manterola, JonSV-ES LT(2015-07-20 / 2016-08-02)

Vicente Reyes Martín ordezkatu zuen (SV-ES LT)

B


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Barrio Baroja, CarmeloPV-ETP LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Basagoiti Pastor, AntonioPV-ETP LT(2012-11-20 / 2013-05-16)

Juana Iturmendi Maguregui-k ordezkatua (PV-ETP LT)

Beitialarrangoitia Lizarralde, MarianEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-01-07)

Maider Otamendi Tolosa-k ordezkatua (EH Bildu LT)

Beltrán de Heredia Arroniz, EstefaníaEA-NV LT(2012-11-20 / 2012-12-20)

Peio Iparragirre Etxeberria-k ordezkatua (EA-NV LT)

Berriozabal Bóveda, JoneEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Blanco de Angulo, EbaEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Breñas González de Zárate, EstitxuEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)

C


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Carro Iglesias, JavierEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Casado Figueroa, AitorSV-ES LT(2016-05-27 / 2016-08-02)

Rodolfo Ares Taboada ordezkatu zuen (SV-ES LT)

Casanova Alonso, IkerEH Bildu LT(2014-09-02 / 2016-08-02)

Laura Mintegi Lakarra ordezkatu zuen (EH Bildu LT)

Celaá Diéguez, M.ª IsabelSV-ES LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Corcuera Leunda, SusanaSV-ES LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Corrales Goti, LeireEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-08-02)

D


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Damborenea Basterrechea, AntonioPV-ETP LT(2012-11-20 / 2016-10-21)

E


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Egibar Artola, JosebaEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-10-21)
Elola Azpeitia, PatxiSV-ES LT(2015-09-15 / 2016-08-02)

Jesús María Zaballos De Llanos ordezkatu zuen (SV-ES LT)

Estarrona Elizondo, JosuEH Bildu LT(2016-06-01 / 2016-10-21)

Hasier Arraiz Barbadillo ordezkatu zuen (EH Bildu LT)

Etxeberria Aranburu, AlexEA-NV LT(2012-11-20 / 2013-11-18)

Iñaki Aguirre Arizmendi-k ordezkatua (EA-NV LT)

Etxeberria Iradi, LurEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)

F


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Fresno Asensio, RosaSV-ES LT(2014-09-22 / 2016-08-02)

Patxi López Álvarez ordezkatu zuen (SV-ES LT)

G


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Gallastegui Oyarzábal, MirenSV-ES LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Garrido Knörr, LauraPV-ETP LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Gatzagaetxebarria Bastida, RicardoEA-NV LT(2012-11-20 / 2012-12-20)

Joseba Zorrilla Ibañez-ek ordezkatua (EA-NV LT)

Goirizelaia Ordorika, JoneEH Bildu LT(2016-07-18 / 2016-08-02)

Oskar Matute García de Jalón ordezkatu zuen (EH Bildu LT)

Gorospe Elezkano, Miren JosuneEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-10-21)

H


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Hernaez Laviña, EstibalizEA-NV LT(2012-11-20 / 2012-12-20)

Leixuri Arrizabalaga Arruza-k ordezkatua (EA-NV LT)

I


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Iparragirre Etxeberria, PeioEA-NV LT(2012-12-21 / 2016-10-21)

Estefanía Beltrán de Heredia Arroniz ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Isasi Balanzategi, XabierEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Iturmendi Maguregui, JuanaPV-ETP LT(2013-05-20 / 2014-09-29)
  1. Antonio Basagoiti Pastor ordezkatu zuen (PV-ETP LT)
  2. Francisco Javier Ruiz Egaña-k ordezkatua (PV-ETP LT)
Iturrate Ibarra, IñigoEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-10-21)
Itxaso González, BixenSV-ES LT(2012-11-20 / 2016-08-02)

J


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Juez Garmendia, EvaEA-NV LT(2015-07-28 / 2016-08-02)

Maribel Vaquero Montero ordezkatu zuen (EA-NV LT)

L


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Latxaga Ugartemendia, DavidEA-NV LT(2015-06-16 / 2016-08-02)

Ana Otadui Biteri ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Lazarobaster Badiola, IñakiEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Llanos Gómez, NereaPV-ETP LT(2012-11-20 / 2016-10-21)
López Álvarez, PatxiSV-ES LT(2012-11-20 / 2014-09-19)

Rosa Fresno Asensio-k ordezkatua (SV-ES LT)

López de Munain Ganuza, IgorEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
López de Ocariz López de Munain, M.ª del CarmenPV-ETP LT(2012-11-20 / 2016-08-02)

M


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Maeztu Perez, DanielEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-10-21)
Maneiro Labayen, GorkaMixto-UPyD LT(2012-11-20 / 2016-10-21)
Maroto Aranzábal, JavierPV-ETP LT(2012-11-20 / 2015-06-30)

Javier Ruiz de Arbulo Cerio-k ordezkatua (PV-ETP LT)

Matute García de Jalón, OskarEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-07-15)

Jone Goirizelaia Ordorika-k ordezkatua (EH Bildu LT)

Mendia Cueva, IdoiaSV-ES LT(2012-11-20 / 2016-10-21)
Mendizabal Mendizabal, GarbiñeEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Michelena Iguaran, ManuelPV-ETP LT(2015-10-21 / 2016-08-02)

Arantza Quiroga Cia ordezkatu zuen (PV-ETP LT)

Mintegi Lakarra, LauraEH Bildu LT(2012-11-20 / 2014-08-31)

Iker Casanova Alonso-k ordezkatua (EH Bildu LT)

O


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Orbegozo Uribe, KermanEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Oregi Bastarrika, Ana IsabelEA-NV LT(2012-11-20 / 2012-12-20)

Juan Carlos Ramírez-Escudero Isusi-k ordezkatua (EA-NV LT)

Ortuzar Arruabarrena, Andoni(2012-11-20 / 2012-01-31)

Josune Albizua Urrutikoetxea-k ordezkatua (EA-NV LT)

Otadui Biteri, AnaEA-NV LT(2012-12-21 / 2015-06-15)
  1. Arantza Aurrekoetxea Bilbao ordezkatu zuen (EA-NV LT)
  2. David Latxaga Ugartemendia-k ordezkatua (EA-NV LT)
Otamendi Tolosa, MaiderEH Bildu LT(2016-01-12 / 2016-08-02)

Marian Beitialarrangoitia Lizarralde ordezkatu zuen (EH Bildu LT)

Oyarzabal de Miguel, IñakiPV-ETP LT(2012-11-20 / 2016-08-02)

P


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Pastor Garrido, José AntonioSV-ES LT(2012-11-20 / 2016-10-21)
Pinedo Bustamante, LeireEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Prieto San Vicente, TxarliSV-ES LT(2012-11-20 / 2016-10-21)

Q


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Quiroga Cia, ArantzaPV-ETP LT(2012-11-20 / 2015-10-19)

Manuel Michelena Iguaran-ek ordezkatua (PV-ETP LT)

R


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Ramírez-Escudero Isusi, Juan CarlosEA-NV LT(2012-12-21 / 2016-08-02)

Ana Isabel Oregi Bastarrika ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Reyes Martín, VicenteSV-ES LT(2012-11-20 / 2015-07-02)

Jon Azkue Manterola-k ordezkatua (SV-ES LT)

Rojo Solana, NataliaSV-ES LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Roncal Azanza, BlancaSV-ES LT(2012-11-20 / 2016-10-21)
Ruiz Bujedo, CristinaPV-ETP LT(2014-10-03 / 2016-08-02)

Francisco Javier Ruiz Egaña ordezkatu zuen (PV-ETP LT)

Ruiz de Arbulo Cerio, JavierPV-ETP LT(2015-07-02 / 2016-08-02)

Javier Maroto Aranzábal ordezkatu zuen (PV-ETP LT)

Ruiz Egaña, Francisco JavierPV-ETP LT(2014-09-30 / 2014-10-02)
  1. Juana Iturmendi Maguregui ordezkatu zuen (PV-ETP LT)
  2. Cristina Ruiz Bujedo-k ordezkatua (PV-ETP LT)

S


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Sánchez Martín, GloriaSV-ES LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Sarasua Díaz, TxaroSV-ES LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Sémper Pascual, BorjaPV-ETP LT(2012-11-20 / 2016-10-21)

T


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Tejeria Otermin, BakartxoEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-10-21)
Tellería Orriols, Luis JavierEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-08-02)

U


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Ubera Aranzeta, RebekaEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Ugarteburu Markuerkiaga, MaribiEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Unzalu Hermosa, MikelSV-ES LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Uribe-Etxebarria Apalategi, LukeEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Urizar Karetxe, PelloEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-10-21)
Urkiola Alustiza, AneEA-NV LT(2012-11-20 / 2013-01-07)

Felix Urkola Iriarte-k ordezkatua (EA-NV LT)

Urkola Iriarte, FelixEA-NV LT(2013-01-08 / 2016-08-02)

Ane Urkiola Alustiza ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Urkullu Renteria, IñigoEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Urrea Herrera, Diana CarolinaEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Urrutia Oianguren, AitorEA-NV LT(2015-09-17 / 2016-08-02)

María Eugenia Arrizabalaga Olaizola ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Urruzuno Urresti, UnaiEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-10-21)

V


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Vaquero Montero, MaribelEA-NV LT(2012-11-20 / 2015-07-22)

Eva Juez Garmendia-k ordezkatua (EA-NV LT)

Z


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Zaballos De Llanos, Jesús MaríaSV-ES LT(2013-03-11 / 2015-09-14)
  1. Ignacio María Arriola López ordezkatu zuen (SV-ES LT)
  2. Patxi Elola Azpeitia-k ordezkatua (SV-ES LT)
Zorrilla Ibañez, JosebaEA-NV LT(2012-12-21 / 2016-08-02)

Ricardo Gatzagaetxebarria Bastida ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Zulaika Portillo, ArriEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)