A


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Agirre Garitaonandia, JasoneEH Bildu LT(2016-10-21 / )
Aguirre Arizmendi, IñakiEA-NV LT(2016-10-21 / )
Aiartza Zallo, JonEA-NV LT(2016-10-21 / )
Alonso Aranegui, AlfonsoPV-ETP LT(2016-10-21 / )
Álvarez Martínez, GorkaEA-NV LT(2017-04-18 / )

Gotzone Sagardui Goikoetxea ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Andueza Lorenzo, EnekoSV-ES LT(2016-10-21 / )
Arana Varas, EukeneEP LT(2016-10-21 / )
Arregi Romarate, AmaiaEA-NV LT(2016-10-21 / 2019-06-30)

Maitane Ipiñazar Miranda-k ordezkatua (EA-NV LT)

Arrizabalaga Arruza, LeixuriEA-NV LT(2016-10-21 / )
Arruabarrena Azpitarte, MikelEA-NV LT(2016-10-21 / )
Arzuaga Gumuzio, JulenEH Bildu LT(2016-10-21 / )

B


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Barrio Baroja, CarmeloPV-ETP LT(2016-10-21 / )
Becerra Carollo, Jose RamónEP LT(2016-10-21 / )
Beltrán de Heredia Arroniz, EstefaníaEA-NV LT(2016-10-21 / 2016-12-05)

Estíbaliz Larrauri Aranguren-ek ordezkatua (EA-NV LT)

Berasaluze Lazkano, IruneEA-NV LT(2016-10-21 / )
Berriozabal Bóveda, JoneEA-NV LT(2016-10-21 / )
Betolaza San Miguel, AmaiaEA-NV LT(2016-10-21 / )
Blanco de Angulo, EbaEH Bildu LT(2016-10-21 / )
Bollain Urbieta, JulenEP LT(2016-10-21 / )

C


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Casanova Alonso, IkerEH Bildu LT(2016-10-21 / )
Castelo de Sa, AlexiaSV-ES LT(2016-10-21 / )
Corcuera Leunda, SusanaSV-ES LT(2016-10-21 / )

D


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Damborenea Basterrechea, AntonioPV-ETP LT(2016-10-21 / )
de Andrés Guerra, JavierPV-ETP LT(2016-10-21 / 2016-12-31)

Javier Ruiz de Arbulo Cerio-k ordezkatua (PV-ETP LT)

de Bengoechea Estrade, JuanaPV-ETP LT(2016-10-21 / )
Díez Antxustegi, JosebaEA-NV LT(2019-06-15 / )

Ana Isabel Oregi Bastarrika ordezkatu zuen (EA-NV LT)

E


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Egibar Artola, JosebaEA-NV LT(2016-10-21 / )
Erkoreka Gervasio, JosuEA-NV LT(2016-10-21 / 2016-12-07)

Begoña Otalora Ariño-k ordezkatua (EA-NV LT)

Estarrona Elizondo, JosuEH Bildu LT(2016-10-21 / )
Etxebarrieta Legrand, OihanaEH Bildu LT(2016-10-21 / )

G


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Gallastegui Oyarzábal, MirenSV-ES LT(2019-07-05 / )

Rafaela Romero Pozo ordezkatu zuen (SV-ES LT)

García Larrimbe, EdurneEP LT(2016-10-21 / )
Garrido Knörr, LauraPV-ETP LT(2016-10-21 / )
Goirizelaia Ordorika, JoneEH Bildu LT(2016-10-21 / )
Gorospe Elezkano, Miren JosuneEA-NV LT(2016-10-21 / 2019-05-14)

Alaitz Zabala Zarate-k ordezkatua (EA-NV LT)

Grajales Rodríguez, UnaiEA-NV LT(2016-10-21 / )
Guanche Suárez, TinixaraEP LT(2016-10-21 / )
Gurrutxaga Uranga, MaialenEA-NV LT(2016-12-13 / )

Arantxa Tapia Otaegi ordezkatu zuen (EA-NV LT)

H


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Hernández Hidalgo, JonEP LT(2016-10-21 / )

I


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Ipiñazar Miranda, MaitaneEA-NV LT(2019-07-01 / )

Amaia Arregi Romarate ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Iriarte Okiñena, MaddalenEH Bildu LT(2016-10-21 / )
Iturrate Ibarra, IñigoEA-NV LT(2016-10-21 / )

J


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Juez Garmendia, EvaEA-NV LT(2018-01-11 / )

Garbiñe Mendizabal Mendizabal ordezkatu zuen (EA-NV LT)

K


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Kortajarena Ibañez, NereaEH Bildu LT(2016-10-21 / )

L


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Larrauri Aranguren, EstíbalizEA-NV LT(2016-12-05 / )

Estefanía Beltrán de Heredia Arroniz ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Larrion Ruiz de Gauna, MirenEH Bildu LT(2016-10-21 / )
Latxaga Ugartemendia, DavidEA-NV LT(2016-10-21 / )
Llanos Gómez, NereaPV-ETP LT(2016-10-21 / )
Lopez de Arroyabe Saez de Maturana, EvaEH Bildu LT(2016-10-21 / )
López de Ocariz López de Munain, M.ª del CarmenPV-ETP LT(2016-10-21 / )

M


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Macazaga Sáenz, CristinaEP LT(2016-10-21 / )
Martínez Hierro, LanderEP LT(2016-10-21 / )
Martínez Zatón, IñigoEP LT(2016-10-21 / )
Mendia Cueva, IdoiaSV-ES LT(2016-10-21 / )
Mendizabal Mendizabal, GarbiñeEA-NV LT(2016-10-21 / 2018-01-10)

Eva Juez Garmendia-k ordezkatua (EA-NV LT)

Molina Pérez, RakelEA-NV LT(2017-01-04 / )

Almudena Otaola Urquijo ordezkatu zuen (EA-NV LT)

O


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Orbegozo Uribe, KermanEA-NV LT(2016-10-21 / )
Oregi Bastarrika, Ana IsabelEA-NV LT(2016-10-21 / 2019-06-14)

Joseba Díez Antxustegi-k ordezkatua (EA-NV LT)

Otalora Ariño, BegoñaEA-NV LT(2016-12-13 / )

Josu Erkoreka Gervasio ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Otamendi Tolosa, MaiderEH Bildu LT(2016-10-21 / )
Otaola Urquijo, AlmudenaEA-NV LT(2016-10-21 / 2017-01-03)

Rakel Molina Pérez-ek ordezkatua (EA-NV LT)

Otero Gabirondo, MikelEH Bildu LT(2016-10-21 / )

P


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Pastor Garrido, José AntonioSV-ES LT(2016-10-21 / )
Pinedo Bustamante, LeireEH Bildu LT(2016-10-21 / )
Prieto San Vicente, TxarliSV-ES LT(2016-10-21 / )

R


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Ramírez-Escudero Isusi, Juan CarlosEA-NV LT(2016-10-21 / )
Rojo Solana, NataliaSV-ES LT(2016-10-21 / )
Romero Pozo, RafaelaSV-ES LT(2016-10-21 / 2019-06-28)

Miren Gallastegui Oyarzábal-ek ordezkatua (SV-ES LT)

Ruiz de Arbulo Cerio, JavierPV-ETP LT(2017-01-04 / )

Javier de Andrés Guerra ordezkatu zuen (PV-ETP LT)

S


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Sagardui Goikoetxea, GotzoneEA-NV LT(2016-10-21 / 2017-04-11)

Gorka Álvarez Martínez-ek ordezkatua (EA-NV LT)

Sánchez Martín, GloriaSV-ES LT(2016-10-21 / )
Sémper Pascual, BorjaPV-ETP LT(2016-10-21 / )
Solorzano Sanchez, CarmenEA-NV LT(2019-06-21 / )

Luke Uribe-Etxebarria Apalategi ordezkatu zuen (EA-NV LT)

T


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Tapia Otaegi, ArantxaEA-NV LT(2016-10-21 / 2016-12-05)

Maialen Gurrutxaga Uranga-k ordezkatua (EA-NV LT)

Tejeria Otermin, BakartxoEA-NV LT(2016-10-21 / )
Tellería Orriols, Luis JavierEA-NV LT(2016-10-21 / )

U


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Ubera Aranzeta, RebekaEH Bildu LT(2016-10-21 / )
Ugarte Zubizarreta, LarraitzEH Bildu LT(2016-10-21 / )
Uria Serrano, Juan LuisEP LT(2016-10-21 / )
Uribe-Etxebarria Apalategi, LukeEA-NV LT(2016-10-21 / 2019-06-20)

Carmen Solorzano Sanchez-ek ordezkatua (EA-NV LT)

Urizar Karetxe, PelloEH Bildu LT(2016-10-21 / )
Urkullu Renteria, IñigoEA-NV LT(2016-10-21 / )
Urrutia Oianguren, AitorEA-NV LT(2016-10-21 / )
Urruzuno Urresti, UnaiEH Bildu LT(2016-10-21 / )

Z


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Zabala Artano, María PilarEP LT(2016-10-21 / )
Zabala Zarate, AlaitzEA-NV LT(2019-05-15 / )

Miren Josune Gorospe Elezkano ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Zorrilla Ibañez, JosebaEA-NV LT(2016-10-21 / )