Eusko Alderdi Jeltzalea-Partido Nacionalista Vasco (EAJ-PNV)


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Albinarrate Eguia, EusebioNV LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Amunarriz Olano, Miren BegoñaNV LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Anasagasti Olabeaga, Iñaki MirenaNV LT(1980-03-31 / 1984-03-22)
Ansola Larrañaga, GurutzNV LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Ansola Maiztegui, AlbertoNV LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Astarloa Ocerin, CarlosNV LT(1980-10-09 / 1984-01-19)

Félix Ormazabal Ascasibar ordezkatu zuen (NV LT)

Bereciartua Arriaran, AnaNV LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Bergara Etxebarria, JosuNV LT(1980-03-31 / 1984-03-22)
Blasco de Imaz, CarlosNV LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Boneta y Piedra, InmaculadaNV LT(1980-03-31 / 1984-03-22)
de Leizaola Sánchez, Jesús MaríaNV LT(1980-03-31 / 1980-09-19)

José Antonio Rubalkaba Quintana-k ordezkatua (NV LT)

de Navascues Ugarte, IbonNV LT(1980-03-31 / 1984-03-22)
Garaikoetxea Urriza, CarlosNV LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Garate Muñoz, CastorNV LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Guevara Saleta, EmilioNV LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Jiménez de Aberasturi Ullate, José MaríaNV LT(1980-10-09 / 1984-01-19)

Juan M.ª Ollora Otxoa de Aspuru ordezkatu zuen (NV LT)

Jiménez Torres, EduardoNV LT(1983-12-07 / 1984-01-19)

José Antonio Zaldua Arbiza ordezkatu zuen (NV LT)

Leizaola Azpiazu, Joseba AndoniNV LT(1980-03-31 / 1984-03-22)
Makua Zarandona, José M.ªNV LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Narbaiza Azpiazu, KoldobikaNV LT(1983-06-15 / 1984-01-19)

José Luis Robles Canibe ordezkatu zuen (NV LT)

Ochoa de Eribe Elorza, Juan José M.ªNV LT(1981-09-16 / 1984-03-22)

Maite Sáez de Olazagoitia López de Luzuriaga ordezkatu zuen (NV LT)

Ollora Otxoa de Aspuru, Juan M.ªNV LT(1980-03-31 / 1980-09-19)

José María Jiménez de Aberasturi Ullate-k ordezkatua (NV LT)

Ormazabal Ascasibar, FélixNV LT(1980-03-31 / 1980-09-19)

Carlos Astarloa Ocerin-ek ordezkatua (NV LT)

Ormazabal Zamakona, Francisco JoséNV LT(1980-03-31 / 1984-03-22)
Pujana Arza, Juan JoséNV LT(1980-03-31 / 1984-03-22)
Renobales Vivanco, CarmeloNV LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Robles Canibe, José LuisNV LT(1980-03-31 / 1983-05-25)

Koldobika Narbaiza Azpiazu-k ordezkatua (NV LT)

Rubalkaba Quintana, José AntonioNV LT(1980-10-09 / 1984-01-19)

Jesús María de Leizaola Sánchez ordezkatu zuen (NV LT)

Sáez de Olazagoitia López de Luzuriaga, MaiteNV LT(1980-03-31 / 1981-09-04)

Juan José M.ª Ochoa de Eribe Elorza-k ordezkatua (NV LT)

Unzueta Uzcanga, MitxelNV LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Zaldua Arbiza, José AntonioNV LT(1980-03-31 / 1983-11-30)

Eduardo Jiménez Torres-ek ordezkatua (NV LT)