Herri Batasuna (HB)


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Aizpurua Egaña, ItziarHB LT(1982-12-22 / 1984-01-19)

Iñaki Esnaola Etxeberri ordezkatu zuen (HB LT)

Aizpurua San Nicolás, Josu MirenaHB LT(1980-03-31 / 1980-10-09)

José Luis Cereceda Garaio-k ordezkatua (HB LT)

Castells Artetxe, MiguelHB LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Cereceda Garaio, José LuisHB LT(1980-10-09 / 1984-01-19)

Josu Mirena Aizpurua San Nicolás ordezkatu zuen (HB LT)

de Monzón Ortiz de Urruela, TelesforoHB LT(1980-03-31 / 1981-03-09)

José Luis Gómez Sanpedro-k ordezkatua (HB LT)

Elorriaga Preciado, XabierHB LT(1982-11-10 / 1984-01-19)

José Luis Gómez Sanpedro ordezkatu zuen (HB LT)

Esnaola Etxeberri, IñakiHB LT(1980-03-31 / 1982-11-24)

Itziar Aizpurua Egaña-k ordezkatua (HB LT)

Etxebarria Bilbao, José RamónHB LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Gómez Sanpedro, José LuisHB LT(1981-09-04 / 1982-11-10)
  1. Telesforo de Monzón Ortiz de Urruela ordezkatu zuen (HB LT)
  2. Xabier Elorriaga Preciado-k ordezkatua (HB LT)
Gorostidi Artola, JokinHB LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Idigoras Gerrikabeitia, JonHB LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Onaindia Ribera, Bernardo JavierHB LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Pérez de Heredia Aberasturi, XavierHB LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Pikabea Burunza, José IgnacioHB LT(1980-03-31 / 1984-01-19)
Ruiz de Pinedo Undiano, IñakiHB LT(1980-03-31 / 1984-01-19)