Unión de Centro Democrático (UCD)


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Aguinaga Torrano, Joaquín MaríaCV LT(1980-03-31 / 1983-02-01)
Aguinaga Torrano, Joaquín MaríaMx LT(1983-02-01 / 1984-01-19)
García de Miguel Martínez, JesúsCV LT(1983-02-07 / 1983-05-25)

Pablo López de Heredia Quintana ordezkatu zuen (CV LT)

García de Miguel Martínez, JesúsCDS LT(1983-05-25 / 1984-01-19)
López de Heredia Quintana, PabloCV LT(1980-03-31 / 1983-01-13)

Jesús García de Miguel Martínez-ek ordezkatua (CV LT)

Marco Tabar, AlfredoCV LT(1980-03-31 / 1983-05-25)
Marco Tabar, AlfredoCDS LT(1983-05-25 / 1984-01-19)
Mayor Oreja, JaimeCV LT(1980-03-31 / 1980-11-13)

Gonzalo Urbistondo Ruiz de Galarreta-k ordezkatua (CV LT)

Sainz Angulo, CarlosCV LT(1980-03-31 / 1983-05-25)
Sainz Angulo, CarlosCDS LT(1983-05-25 / 1984-03-22)
Urbistondo Ruiz de Galarreta, GonzaloCV LT(1980-11-20 / 1983-02-25)

Jaime Mayor Oreja ordezkatu zuen (CV LT)

Urbistondo Ruiz de Galarreta, GonzaloMx LT(1983-02-25 / 1984-01-19)
Viana Santa Cruz, Jesús M.ªCV LT(1980-03-31 / 1983-05-25)
Viana Santa Cruz, Jesús M.ªCDS LT(1983-05-25 / 1984-01-19)