Partido Socialista de Euskadi / PSOE (PSE/PSOE)


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Ariz Bidondo, AnaSV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Arza Vélez, RaúlSV LT(1986-05-07 / 1986-09-18)
  1. José Luis Hernández Marco ordezkatu zuen (SV LT)
  2. Rafael Cruz Sáenz Castro-k ordezkatua (SV LT)
Benegas Haddad, José M.ªSV LT(1984-03-22 / 1987-01-08)
Bordas Martínez, JulioSV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Buesa Blanco, FernandoSV LT(1984-03-22 / 1987-01-08)
Eguiagaray Ucelay, Juan ManuelSV LT(1984-03-22 / 1987-01-08)
Eguiguren Imaz, Jesús M.ªSV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Elorza González, OdónSV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Fernández Lara, JoséSV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Girbau García, Juan CarlosSV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Gómez Piñeiro, JavierSV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Hernández Marco, José LuisSV LT(1984-03-22 / 1986-05-07)

Raúl Arza Vélez-ek ordezkatua (SV LT)

Huertas Vicente, ManuelSV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Lecuona Laburu, José ÁngelSV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Martínez Pérez, AlfonsoSV LT(1984-03-22 / 1987-01-08)
Maturana Plaza, José AntonioSV LT(1984-03-22 / 1987-01-08)
Moreno Lombardero, Juan MiguelSV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Orcajo García, FidelSV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Pérez García, AlbertoSV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Redondo Terreros, NicolásSV LT(1984-03-22 / 1987-01-08)
Sáenz Castro, Rafael CruzSV LT(1986-09-18 / 1986-10-01)

Raúl Arza Vélez ordezkatu zuen (SV LT)