Eusko Alderdi Jeltzalea-Partido Nacionalista Vasco (EAJ-PNV)


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Agirre Kerexeta, IñigoNV LT(1984-03-22 / 1987-01-08)
Aguirre Bilbao, XabierNV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Alkain y Martikorena, Jesús MaríaNV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Amunarriz Olano, Miren BegoñaNV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Anasagasti Olabeaga, Iñaki MirenaNV LT(1984-03-22 / 1986-07-09)

Idoia Zenarrutzabeitia Beldarrain-ek ordezkatua (NV LT)

Ansola Larrañaga, GurutzNV LT(1984-03-22 / 1986-09-21)
Ansola Larrañaga, GurutzMx LT(1986-09-21 / 1987-01-08)
Ansola Maiztegui, AlbertoNV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Ardanza Garro, José AntonioNV LT(1985-01-23 / 1986-10-01)

Federico Zabala Alzibar ordezkatu zuen (NV LT)

Aurrekoetxea Iza, TxominNV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Bereciartua Arriaran, AnaNV LT(1984-03-22 / 1986-09-21)
Bereciartua Arriaran, AnaMx LT(1986-09-21 / 1986-10-01)
Bergara Etxebarria, JosuNV LT(1984-03-22 / 1987-01-08)
Boneta y Piedra, InmaculadaNV LT(1984-03-22 / 1986-09-21)
Boneta y Piedra, InmaculadaMx LT(1986-09-21 / 1986-10-01)
Careaga Muguerza, Juan AntonioNV LT(1984-03-22 / 1987-01-08)
Cuerda Montoya, José ÁngelNV LT(1984-03-22 / 1986-09-21)
Cuerda Montoya, José ÁngelMx LT(1986-09-21 / 1986-10-01)
Etxepare Zugasti, RicardoNV LT(1986-07-07 / 1986-10-01)

Inaxio Oliveri Albisu ordezkatu zuen (NV LT)

Fernández Pelaz, MarioNV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Garaikoetxea Urriza, CarlosNV LT(1984-03-22 / 1986-09-21)
Garaikoetxea Urriza, CarlosMx LT(1986-09-21 / 1986-10-01)
Guridi Urrejola, José RamónNV LT(1984-03-22 / 1986-09-21)
Guridi Urrejola, José RamónMx LT(1986-09-21 / 1986-10-01)
Ibarretxe Markuartu, Juan JoséNV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Intxaurraga Mendibil, SabinNV LT(1984-03-22 / 1986-09-21)
Intxaurraga Mendibil, SabinMx LT(1986-09-21 / 1987-01-08)
Irusta Estala, Miren AgurneNV LT(1984-06-06 / 1986-09-21)

José Miguel Olano Alzua ordezkatu zuen (NV LT)

Irusta Estala, Miren AgurneMx LT(1986-09-21 / 1986-10-01)
Leizaola Azpiazu, Joseba AndoniNV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Llanos Ortiz de Landaluce, ArmandoNV LT(1986-07-09 / 1986-10-01)

Emilio Olabarria Muñoz ordezkatu zuen (NV LT)

Loidi Alcaraz, José AntonioNV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Martiarena Lizarazu, José ManuelNV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Ochoa de Eribe Elorza, Juan José M.ªNV LT(1984-03-22 / 1987-01-08)
Olabarria Muñoz, EmilioNV LT(1984-03-22 / 1986-07-09)

Armando Llanos Ortiz de Landaluce-k ordezkatua (NV LT)

Olano Alzua, José MiguelNV LT(1984-03-22 / 1984-06-06)

Miren Agurne Irusta Estala-k ordezkatua (NV LT)

Oliveri Albisu, InaxioNV LT(1984-03-22 / 1986-07-07)

Ricardo Etxepare Zugasti-k ordezkatua (NV LT)

Ormazabal Ascasibar, FélixNV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Ormazabal Zamakona, Francisco JoséNV LT(1984-03-22 / 1986-09-21)
Ormazabal Zamakona, Francisco JoséMx LT(1986-09-21 / 1986-10-01)
Pujana Arza, Juan JoséNV LT(1984-03-22 / 1986-09-21)
Pujana Arza, Juan JoséMx LT(1986-09-21 / 1987-01-08)
Rubalkaba Quintana, José AntonioNV LT(1984-03-22 / 1987-01-08)
Sagastagoitia Monasterio, JosuNV LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Santamaría Rodríguez, JosefinaNV LT(1984-03-22 / 1986-09-21)
Santamaría Rodríguez, JosefinaMx LT(1986-09-21 / 1986-10-01)
Zabala Alzibar, FedericoNV LT(1984-03-22 / 1985-01-10)

José Antonio Ardanza Garro-k ordezkatua (NV LT)

Zenarrutzabeitia Beldarrain, IdoiaNV LT(1986-07-09 / 1986-10-01)

Iñaki Mirena Anasagasti Olabeaga ordezkatu zuen (NV LT)