Herri Batasuna (HB)


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Aizpurua Egaña, ItziarHB LT(1984-03-22 / 1986-07-09)
Amuriza Zarraonaindia, Xabier CruzHB LT(1986-09-30 / 1986-10-01)

Txomin Ziluaga Arrate ordezkatu zuen (HB LT)

Brouard Pérez, SantiagoHB LT(1984-03-22 / 1984-11-20)

José Luis Cereceda Garaio-k ordezkatua (HB LT)

Cereceda Garaio, José LuisHB LT(1985-02-15 / 1986-10-01)

Santiago Brouard Pérez ordezkatu zuen (HB LT)

Díez Usabiaga, RafaHB LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Elkoro Unamuno, José LuisHB LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Erkizia Almandoz, TasioHB LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Gorostiaga González, PabloHB LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Gorostidi Artola, JokinHB LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Idigoras Gerrikabeitia, JonHB LT(1984-03-22 / 1986-07-09)
Iruin Sanz, IñigoHB LT(1984-03-22 / 1986-10-01)
Ruiz de Pinedo Undiano, IñakiHB LT(1984-03-22 / 1987-01-08)
Ziluaga Arrate, TxominHB LT(1984-03-22 / 1986-09-30)

Xabier Cruz Amuriza Zarraonaindia-k ordezkatua (HB LT)