Euzko Alderdi Jeltzalea (EAJ-PNV)


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Amann Rabanera, ÁlvaroNV LT(1998-11-25 / 1999-02-01)

Covadonga Solaguren Santamaría-k ordezkatua (NV LT)

Arraibi Iza, MikelNV LT(1999-10-22 / 2001-03-20)

Karmelo Sainz de la Maza Arrola ordezkatu zuen (NV LT)

Arregi Aranburu, JosebaNV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Atutxa Mendiola, Juan MaríaNV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Aurrekoetxea Iza, TxominNV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Beltrán de Heredia Arroniz, EstefaníaNV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Bilbao Barandica, IzaskunNV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Egibar Artola, JosebaNV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Gerenabarrena Martínez de Lahidalga, IñakiNV LT(1998-11-25 / 1999-02-01)

Iñaki Nafarrate Kortabarria-k ordezkatua (NV LT)

González de Txabarri Miranda, GemaNV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
González Zorrilla, José MaríaNV LT(1999-01-25 / 2001-03-20)

Belén Greaves Badillo ordezkatu zuen (NV LT)

Greaves Badillo, BelénNV LT(1998-11-25 / 1999-01-25)

José María González Zorrilla-k ordezkatua (NV LT)

Guevara Saleta, JavierNV LT(1998-11-25 / 2000-03-21)

Yolanda Sangroniz Aguirrebeitia-k ordezkatua (NV LT)

Ibarretxe Markuartu, Juan JoséNV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Juaristi Lizarralde, Juan M.ªNV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
López de Guereñu Ansola, NuriaNV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Nafarrate Kortabarria, IñakiNV LT(1999-02-01 / 2001-03-20)

Iñaki Gerenabarrena Martínez de Lahidalga ordezkatu zuen (NV LT)

Ollora Otxoa de Aspuru, Juan M.ªNV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Ormaetxea Garai, XabierNV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Piñol Olaeta, ElixabeteNV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Rubalkaba Quintana, José AntonioNV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Sainz de la Maza Arrola, KarmeloNV LT(1998-11-25 / 1999-10-22)

Mikel Arraibi Iza-k ordezkatua (NV LT)

Sangroniz Aguirrebeitia, YolandaNV LT(2000-03-21 / 2001-03-20)

Javier Guevara Saleta ordezkatu zuen (NV LT)

Solaguren Santamaría, CovadongaNV LT(1999-02-01 / 2001-03-20)

Álvaro Amann Rabanera ordezkatu zuen (NV LT)

Uribarren Axpe, RafaelNV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Urkullu Renteria, IñigoNV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)