Partido Popular (PP)


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Araniguría Rodrigo, Juan CarlosPV LT(2000-01-27 / 2001-03-20)

M.ª José Usandizaga Rodríguez ordezkatu zuen (PV LT)

Barreda de los Ríos, LeopoldoPV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Barrio Baroja, CarmeloPV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Damborenea Basterrechea, AntonioPV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
de Urquijo Valdivielso, Carlos M.ªPV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
García Rico, M.ª EugeniaPV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Hueso Abancens, RicardoPV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Iturgaiz Angulo, CarlosPV LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Lafuente Orive, María JoséPV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
López de Ocariz López de Munain, M.ª del CarmenPV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Machin Esposito, GonzaloPV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Maura Barandiarán, FernandoPV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Ortega Cachón, IñakiPV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Oyarzabal de Miguel, IñakiPV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Quiroga Cia, ArantzaPV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Salazar de Andrés, AntonioPV LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Usandizaga Rodríguez, M.ª JoséPV LT(1998-11-25 / 2000-01-26)

Juan Carlos Araniguría Rodrigo-k ordezkatua (PV LT)