Eusko Alkartasuna (EA)


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Altzelai Uliondo, NekaneEA LT(1998-11-25 / 2001-06-08)
Antxustegi Urkiaga, KarmeleEA LT(1999-01-26 / 2001-03-20)

Sabin Intxaurraga Mendibil ordezkatu zuen (EA LT)

Galdos Irazabal, IñakiEA LT(1999-01-29 / 2001-03-20)

Inaxio Oliveri Albisu ordezkatu zuen (EA LT)

Garaikoetxea Urriza, CarlosEA LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Goikoetxea Labaka, YonEA LT(1998-11-25 / 2001-03-20)
Intxaurraga Mendibil, SabinEA LT(1998-11-25 / 1999-01-26)

Karmele Antxustegi Urkiaga-k ordezkatua (EA LT)

Larreina Valderrama, RafaelEA LT(1999-01-28 / 2001-06-08)

Francisco José Ormazabal Zamakona ordezkatu zuen (EA LT)

Oliveri Albisu, InaxioEA LT(1998-11-25 / 1999-01-29)

Iñaki Galdos Irazabal-ek ordezkatua (EA LT)

Ormazabal Zamakona, Francisco JoséEA LT(1998-11-25 / 1999-01-28)

Rafael Larreina Valderrama-k ordezkatua (EA LT)