Partido Socialista de Euskadi-Euskadiko Ezkerra / PSOE (PSE-EE/PSOE)


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Anda Fernández, José LuisSV LT(2004-05-03 / 2005-02-22)

Víctor García Hidalgo ordezkatu zuen (SV LT)

Ares Taboada, RodolfoSV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Celaá Diéguez, M.ª IsabelSV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Eguiguren Imaz, Jesús M.ªSV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
García Hidalgo, VíctorSV LT(2001-06-08 / 2004-03-29)

José Luis Anda Fernández-ek ordezkatua (SV LT)

Huertas Vicente, ManuelSV LT(2001-06-08 / 2004-03-25)

Coral M.ª Rodríguez Fouz-ek ordezkatua (SV LT)

López Álvarez, PatxiSV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Loza Aguirre, JesúsSV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Madrigal Jiménez, JoanaSV LT(2004-03-30 / 2005-02-22)

Miguel Ángel Uzquiza González ordezkatu zuen (SV LT)

Mendia Cueva, IdoiaSV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)

Nicolás Redondo Terreros ordezkatu zuen ()

Novales Villa, IreneSV LT(2003-06-23 / 2005-02-22)

María Teresa Rodríguez Barahona ordezkatu zuen (SV LT)

Redondo Terreros, NicolásSV LT(2001-06-08 / 2002-04-17)

Idoia Mendia Cueva-k ordezkatua (SV LT)

Rodríguez Barahona, María TeresaSV LT(2001-06-08 / 2003-06-20)

Irene Novales Villa-k ordezkatua (SV LT)

Rodríguez Fouz, Coral M.ªSV LT(2004-03-26 / 2005-02-22)

Manuel Huertas Vicente ordezkatu zuen (SV LT)

Rodríguez Vaz, OscarSV LT(2004-03-25 / 2005-02-22)

María del Pilar Unzalu Pérez de Eulate ordezkatu zuen (SV LT)

Rojo García, JavierSV LT(2001-06-08 / 2002-05-07)

Miguel Ángel Uzquiza González-ek ordezkatua (SV LT)

Roncal Azanza, BlancaSV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Unzalu Pérez de Eulate, María del PilarSV LT(2001-06-08 / 2004-03-24)

Oscar Rodríguez Vaz-ek ordezkatua (SV LT)

Uzquiza González, Miguel ÁngelSV LT(2002-05-07 / 2004-03-29)
  1. Javier Rojo García ordezkatu zuen (SV LT)
  2. Joana Madrigal Jiménez-ek ordezkatua (SV LT)
Zabaleta Areta, M.ª GemmaSV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)