EAJ-PNV/EA Koalizioa (EAJ-PNV/EA)


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Agirre López, XabierNV LT(2005-10-04 / 2007-09-21)
  1. Javier Balza Aguilera ordezkatu zuen (NV LT)
  2. Garbiñe Sáez Molinuevo-k ordezkatua (NV LT)
Ansotegi Elordi, FátimaNV LT(2008-01-16 / 2009-01-06)

Iñigo Urkullu Renteria ordezkatu zuen (NV LT)

Antia Vinós, NereaNV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Antxustegi Urkiaga, KarmeleEA LT(2005-07-28 / 2009-01-06)

Joseba Azkarraga Rodero ordezkatu zuen (EA LT)

Arieta-Araunabeña Ibarzabal, Juan AntonioNV LT(2005-07-28 / 2009-01-06)

Gabriel M.ª Inclán Iribar ordezkatu zuen (NV LT)

Atutxa Mendiola, Juan MaríaNV LT(2005-05-16 / 2005-10-04)

Ricardo Gatzagaetxebarria Bastida-k ordezkatua (NV LT)

Aurrekoetxea Bilbao, ArantzaNV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Azkarraga Rodero, JosebaEA LT(2005-05-16 / 2005-07-22)

Karmele Antxustegi Urkiaga-k ordezkatua (EA LT)

Azpillaga Arambarri, MaixabelNV LT(2007-09-21 / 2009-01-06)

Covadonga Solaguren Santamaría ordezkatu zuen (NV LT)

Balza Aguilera, JavierNV LT(2005-05-16 / 2005-10-04)

Xabier Agirre López-ek ordezkatua (NV LT)

Beltrán de Heredia Arroniz, EstefaníaNV LT(2005-05-16 / 2007-09-21)

Javier Carro Iglesias-ek ordezkatua (NV LT)

Berriozabal Bóveda, JoneNV LT(2008-04-02 / 2009-01-06)

Iñaki Gerenabarrena Martínez de Lahidalga ordezkatu zuen (NV LT)

Bilbao Barandica, IzaskunNV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Carro Iglesias, JavierNV LT(2007-09-21 / 2009-01-06)

Estefanía Beltrán de Heredia Arroniz ordezkatu zuen (NV LT)

Corrales Goti, LeireNV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Cuadra Ibáñez de Elejalde, IdoiaEA LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Gatzagaetxebarria Bastida, RicardoNV LT(2005-10-04 / 2009-01-06)

Juan María Atutxa Mendiola ordezkatu zuen (NV LT)

Gerenabarrena Martínez de Lahidalga, IñakiNV LT(2005-05-16 / 2008-03-31)

Jone Berriozabal Bóveda-k ordezkatua (NV LT)

González Zorrilla, José MaríaNV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Hernaez Laviña, EstibalizNV LT(2005-07-28 / 2009-01-06)

Idoia Zenarrutzabeitia Beldarrain ordezkatu zuen (NV LT)

Ibarretxe Markuartu, Juan JoséNV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Inclán Iribar, Gabriel M.ªNV LT(2005-05-16 / 2005-07-22)

Juan Antonio Arieta-Araunabeña Ibarzabal-ek ordezkatua (NV LT)

Larreina Valderrama, RafaelEA LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Piñol Olaeta, ElixabeteNV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Rubalkaba Quintana, José AntonioNV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Sáez Molinuevo, GarbiñeNV LT(2007-09-21 / 2009-01-06)

Xabier Agirre López ordezkatu zuen (NV LT)

Solaguren Santamaría, CovadongaNV LT(2005-05-16 / 2007-09-21)

Maixabel Azpillaga Arambarri-k ordezkatua (NV LT)

Urkullu Renteria, IñigoNV LT(2005-05-16 / 2007-12-28)

Fátima Ansotegi Elordi-k ordezkatua (NV LT)

Zenarrutzabeitia Beldarrain, IdoiaNV LT(2005-05-16 / 2005-07-20)

Estibaliz Hernaez Laviña-k ordezkatua (NV LT)