EAJ-PNV/EA/Euzko Abertzaleak koalizioa (EAJ-PNV/EA/EA-NV)


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Altzelai Uliondo, NekaneEA LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Egibar Artola, JosebaNV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
González de Txabarri Miranda, GemaNV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Goya Laso, EnekoNV LT(2005-05-16 / 2007-07-11)

Maribel Vaquero Montero-k ordezkatua (NV LT)

Lasa Arteaga, OnintzaEA LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Mendoza Larrañaga, EiderEA LT(2005-05-16 / 2006-02-01)
Mendoza Larrañaga, EiderNV LT(2006-02-01 / 2009-01-06)
Porres Azkona, JuanEA LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Tejeria Otermin, BakartxoNV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Uribarren Axpe, RafaelNV LT(2005-05-16 / 2005-07-19)

Luke Uribe-Etxebarria Apalategi-k ordezkatua (NV LT)

Uribe-Etxebarria Apalategi, LukeNV LT(2005-07-28 / 2009-01-06)

Rafael Uribarren Axpe ordezkatu zuen (NV LT)

Vaquero Montero, MaribelNV LT(2007-07-16 / 2009-01-06)

Eneko Goya Laso ordezkatu zuen (NV LT)

Ziarreta Bilbao, UnaiEA LT(2005-05-16 / 2009-04-03)