Partido Popular (PP)


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Abascal Conde, SantiagoPV LT(2005-10-04 / 2009-01-06)

Encina Regalado de los Cobos ordezkatu zuen (PV LT)

Alzola Álvarez, NereaPV LT(2007-11-08 / 2009-01-06)

Fernando Maura Barandiarán ordezkatu zuen (PV LT)

Barreda de los Ríos, LeopoldoPV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Barrio Baroja, CarmeloPV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Blanco Pascual, RobertoPV LT(2005-07-05 / 2009-01-06)

Iñaki Ortega Cachón ordezkatu zuen (PV LT)

Damborenea Basterrechea, AntonioPV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
de Urquijo Valdivielso, Carlos M.ªPV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Garrido Knörr, LauraPV LT(2006-10-03 / 2009-01-06)

María José Lafuente Orive ordezkatu zuen (PV LT)

Iturmendi Maguregui, JuanaPV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Lafuente Orive, María JoséPV LT(2005-05-16 / 2006-10-02)

Laura Garrido Knörr-ek ordezkatua (PV LT)

López de Ocariz López de Munain, M.ª del CarmenPV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Martínez Fernández, EstherPV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Maura Barandiarán, FernandoPV LT(2005-05-16 / 2007-11-06)

Nerea Alzola Álvarez-ek ordezkatua (PV LT)

Michelena Iguaran, ManuelPV LT(2008-09-22 / 2009-01-06)

María San Gil Noain ordezkatu zuen (PV LT)

Ortega Cachón, IñakiPV LT(2005-05-16 / 2005-06-30)

Roberto Blanco Pascual-ek ordezkatua (PV LT)

Oyarzabal de Miguel, IñakiPV LT(2005-05-16 / 2009-04-03)
Quiroga Cia, ArantzaPV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)
Regalado de los Cobos, EncinaPV LT(2005-05-16 / 2005-09-30)

Santiago Abascal Conde-k ordezkatua (PV LT)

San Gil Noain, MaríaPV LT(2005-05-16 / 2008-09-22)

Manuel Michelena Iguaran-ek ordezkatua (PV LT)

Sémper Pascual, BorjaPV LT(2005-05-16 / 2009-01-06)