Euzko Alderdi Jeltzalea / Partido Nacionalista Vasco (EAJ-PNV)


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Aldaiturriaga Zorrozua, NorbertoNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Ansotegi Elordi, FátimaNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Antia Vinós, NereaNV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Arieta-Araunabeña Ibarzabal, Juan AntonioNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Arregi Romarate, AmaiaNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Arrizabalaga Olaizola, María EugeniaNV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Aurrekoetxea Bilbao, ArantzaNV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Berriozabal Bóveda, JoneNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Bilbao Barandica, IzaskunNV LT(2009-04-03 / 2009-07-13)

Ana Otadui Biteri-k ordezkatua (NV LT)

Carro Iglesias, JavierNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Corrales Goti, LeireNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Egibar Artola, JosebaNV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Etxeberria Aranburu, AlexNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Garitano Muñoa, José LuisNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Gatzagaetxebarria Bastida, RicardoNV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
González Zorrilla, José MaríaNV LT(2009-04-03 / 2010-01-28)

Miren Josune Gorospe Elezkano-k ordezkatua (NV LT)

Gorospe Elezkano, Miren JosuneNV LT(2010-02-01 / 2012-08-28)

José María González Zorrilla ordezkatu zuen (NV LT)

Hernaez Laviña, EstibalizNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Ibarretxe Markuartu, Juan JoséNV LT(2009-04-03 / 2009-05-06)

Peio Iparragirre Etxeberria-k ordezkatua (NV LT)

Iparragirre Etxeberria, PeioNV LT(2009-05-13 / 2012-08-28)

Juan José Ibarretxe Markuartu ordezkatu zuen (NV LT)

Iturrate Ibarra, IñigoNV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Liñares Filloy, María del CarmenNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Martínez Martínez de Lizarduy, MikelNV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Mendizabal Mendizabal, GarbiñeNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Mendoza Larrañaga, EiderNV LT(2009-04-03 / 2011-06-30)

Kerman Orbegozo Uribe-k ordezkatua (NV LT)

Orbegozo Uribe, KermanNV LT(2011-07-01 / 2012-08-28)

Eider Mendoza Larrañaga ordezkatu zuen (NV LT)

Ortuzar Arruabarrena, AndoniNV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Otadui Biteri, AnaNV LT(2009-07-14 / 2012-08-28)

Izaskun Bilbao Barandica ordezkatu zuen (NV LT)

Rementeria Maiz, UnaiNV LT(2009-04-03 / 2011-06-30)

Mireia Zarate Agirre-k ordezkatua (NV LT)

Sáez Molinuevo, GarbiñeNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Tejeria Otermin, BakartxoNV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Uribe-Etxebarria Apalategi, LukeNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Urkiola Alustiza, AneNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Vaquero Montero, MaribelNV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Zarate Agirre, MireiaNV LT(2011-07-01 / 2012-08-28)

Unai Rementeria Maiz ordezkatu zuen (NV LT)