Partido Socialista de Euskadi - Euskadiko Ezkerra (PSE-EE)


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Agúndez Basterra, MertxeSV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Anda Fernández, José LuisSV LT(2009-04-03 / 2009-05-13)

Mikel Unzalu Hermosa-k ordezkatua (SV LT)

Ares Taboada, RodolfoSV LT(2009-04-03 / 2009-05-11)

Aitor Casado Figueroa-k ordezkatua (SV LT)

Arriola López, Ignacio MaríaSV LT(2009-04-03 / 2009-05-11)

Francisco García Raya-k ordezkatua (SV LT)

Atutxa Iza, BenjamínSV LT(2009-05-14 / 2012-08-28)

M.ª Gemma Zabaleta Areta ordezkatu zuen (SV LT)

Casado Figueroa, AitorSV LT(2009-05-14 / 2012-08-28)

Rodolfo Ares Taboada ordezkatu zuen (SV LT)

Celaá Diéguez, M.ª IsabelSV LT(2009-04-03 / 2009-05-12)

Pilar Pérez-Fuentes Hernández-ek ordezkatua (SV LT)

Corcuera Leunda, SusanaSV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Eguiguren Imaz, Jesús M.ªSV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Escudero Fernández, LolySV LT(2012-03-21 / 2012-08-28)

Jesús Loza Aguirre ordezkatu zuen (SV LT)

Gallastegui Oyarzábal, MirenSV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
García Raya, FranciscoSV LT(2009-05-14 / 2012-08-28)

Ignacio María Arriola López ordezkatu zuen (SV LT)

González Calvar, CristinaSV LT(2009-05-18 / 2012-01-02)
  1. Antonio Rivera Blanco ordezkatu zuen (SV LT)
  2. Javier Martínez García-k ordezkatua (SV LT)
Gorostiza Orbañanos, CarlosSV LT(2009-05-18 / 2012-08-28)

Andoni Unzalu Garaigordobil ordezkatu zuen (SV LT)

Itxaso González, BixenSV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Laborda Albolea, CristinaSV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Laespada Martínez, Maria TeresaSV LT(2009-05-14 / 2012-08-28)

Idoia Mendia Cueva ordezkatu zuen (SV LT)

Leturiondo Aranzamendi, EsoziSV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
López Álvarez, PatxiSV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Loza Aguirre, JesúsSV LT(2009-04-03 / 2012-03-21)

Loly Escudero Fernández-ek ordezkatua (SV LT)

Madrigal Jiménez, JoanaSV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Martínez García, JavierSV LT(2012-01-13 / 2012-08-28)

Cristina González Calvar ordezkatu zuen (SV LT)

Mendia Cueva, IdoiaSV LT(2009-04-03 / 2009-05-11)

Maria Teresa Laespada Martínez-ek ordezkatua (SV LT)

Pastor Garrido, José AntonioSV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Pérez-Fuentes Hernández, PilarSV LT(2009-05-14 / 2012-08-28)

M.ª Isabel Celaá Diéguez ordezkatu zuen (SV LT)

Prieto San Vicente, TxarliSV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Reyes Martín, VicenteSV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Rivera Blanco, AntonioSV LT(2009-04-03 / 2009-05-14)

Cristina González Calvar-ek ordezkatua (SV LT)

Rodríguez Vaz, OscarSV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Rojo Solana, NataliaSV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Roncal Azanza, BlancaSV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Sarasua Díaz, TxaroSV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Unzalu Garaigordobil, AndoniSV LT(2009-04-03 / 2009-05-14)

Carlos Gorostiza Orbañanos-ek ordezkatua (SV LT)

Unzalu Hermosa, MikelSV LT(2009-05-18 / 2012-11-19)

José Luis Anda Fernández ordezkatu zuen (SV LT)

Zabaleta Areta, M.ª GemmaSV LT(2009-04-03 / 2009-05-12)

Benjamín Atutxa Iza-k ordezkatua (SV LT)