Partido Popular (PP)


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Barreda de los Ríos, LeopoldoPV LT(2009-04-03 / 2011-12-09)

Carlos Olazabal Estecha-k ordezkatua (PV LT)

Barrio Baroja, CarmeloPV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Basagoiti Pastor, AntonioPV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Blanco Garrido, M.ª MarPV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Blanco Pascual, RobertoPV LT(2012-01-24 / 2012-08-28)

Carlos M.ª de Urquijo Valdivielso ordezkatu zuen (PV LT)

Damborenea Basterrechea, AntonioPV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
de Urquijo Valdivielso, Carlos M.ªPV LT(2009-04-03 / 2012-01-07)

Roberto Blanco Pascual-ek ordezkatua (PV LT)

Garrido Knörr, LauraPV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Gómez Ugalde, RamónPV LT(2009-04-03 / 2011-09-22)

Manuel Michelena Iguaran-ek ordezkatua (PV LT)

Llanos Gómez, NereaPV LT(2011-09-23 / 2012-08-28)

Esther Martínez Fernández ordezkatu zuen (PV LT)

López de Ocariz López de Munain, M.ª del CarmenPV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)
Martínez Fernández, EstherPV LT(2009-04-03 / 2011-09-22)

Nerea Llanos Gómez-ek ordezkatua (PV LT)

Michelena Iguaran, ManuelPV LT(2011-09-23 / 2012-08-28)

Ramón Gómez Ugalde ordezkatu zuen (PV LT)

Olazabal Estecha, CarlosPV LT(2011-12-12 / 2012-08-28)

Leopoldo Barreda de los Ríos ordezkatu zuen (PV LT)

Oyarzabal de Miguel, IñakiPV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Quiroga Cia, ArantzaPV LT(2009-04-03 / 2012-11-19)
Sémper Pascual, BorjaPV LT(2009-04-03 / 2012-08-28)