Euzko Alderdi Jeltzalea / Partido Nacionalista Vasco (EAJ-PNV)


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Agirre López, XabierEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Aguirre Arizmendi, IñakiEA-NV LT(2013-11-19 / 2016-10-21)

Alex Etxeberria Aranburu ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Aiartza Zallo, JonEA-NV LT(2013-01-10 / 2016-08-02)

Fátima Ansotegi Elordi ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Albizua Urrutikoetxea, JosuneEA-NV LT(2013-02-01 / 2016-08-02)

Andoni Ortuzar Arruabarrena ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Aldaiturriaga Zorrozua, NorbertoEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Ansotegi Elordi, FátimaEA-NV LT(2012-11-20 / 2012-12-28)

Jon Aiartza Zallo-k ordezkatua (EA-NV LT)

Arieta-Araunabeña Ibarzabal, Juan AntonioEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Arregi Romarate, AmaiaEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-10-21)
Arrizabalaga Arruza, LeixuriEA-NV LT(2012-12-21 / 2016-08-02)

Estibaliz Hernaez Laviña ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Arrizabalaga Olaizola, María EugeniaEA-NV LT(2012-11-20 / 2015-09-16)
Aurrekoetxea Bilbao, ArantzaEA-NV LT(2012-11-20 / 2012-12-21)

Ana Otadui Biteri-k ordezkatua (EA-NV LT)

Beltrán de Heredia Arroniz, EstefaníaEA-NV LT(2012-11-20 / 2012-12-20)

Peio Iparragirre Etxeberria-k ordezkatua (EA-NV LT)

Berriozabal Bóveda, JoneEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Carro Iglesias, JavierEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Corrales Goti, LeireEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Egibar Artola, JosebaEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-10-21)
Etxeberria Aranburu, AlexEA-NV LT(2012-11-20 / 2013-11-18)

Iñaki Aguirre Arizmendi-k ordezkatua (EA-NV LT)

Gatzagaetxebarria Bastida, RicardoEA-NV LT(2012-11-20 / 2012-12-20)

Joseba Zorrilla Ibañez-ek ordezkatua (EA-NV LT)

Gorospe Elezkano, Miren JosuneEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-10-21)
Hernaez Laviña, EstibalizEA-NV LT(2012-11-20 / 2012-12-20)

Leixuri Arrizabalaga Arruza-k ordezkatua (EA-NV LT)

Iparragirre Etxeberria, PeioEA-NV LT(2012-12-21 / 2016-10-21)

Estefanía Beltrán de Heredia Arroniz ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Iturrate Ibarra, IñigoEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-10-21)
Juez Garmendia, EvaEA-NV LT(2015-07-28 / 2016-08-02)

Maribel Vaquero Montero ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Latxaga Ugartemendia, DavidEA-NV LT(2015-06-16 / 2016-08-02)

Ana Otadui Biteri ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Mendizabal Mendizabal, GarbiñeEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Orbegozo Uribe, KermanEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Oregi Bastarrika, Ana IsabelEA-NV LT(2012-11-20 / 2012-12-20)

Juan Carlos Ramírez-Escudero Isusi-k ordezkatua (EA-NV LT)

Ortuzar Arruabarrena, Andoni(2012-11-20 / 2012-01-31)

Josune Albizua Urrutikoetxea-k ordezkatua (EA-NV LT)

Otadui Biteri, AnaEA-NV LT(2012-12-21 / 2015-06-15)
  1. Arantza Aurrekoetxea Bilbao ordezkatu zuen (EA-NV LT)
  2. David Latxaga Ugartemendia-k ordezkatua (EA-NV LT)
Ramírez-Escudero Isusi, Juan CarlosEA-NV LT(2012-12-21 / 2016-08-02)

Ana Isabel Oregi Bastarrika ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Tejeria Otermin, BakartxoEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-10-21)
Tellería Orriols, Luis JavierEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Uribe-Etxebarria Apalategi, LukeEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Urkiola Alustiza, AneEA-NV LT(2012-11-20 / 2013-01-07)

Felix Urkola Iriarte-k ordezkatua (EA-NV LT)

Urkola Iriarte, FelixEA-NV LT(2013-01-08 / 2016-08-02)

Ane Urkiola Alustiza ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Urkullu Renteria, IñigoEA-NV LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Urrutia Oianguren, AitorEA-NV LT(2015-09-17 / 2016-08-02)

María Eugenia Arrizabalaga Olaizola ordezkatu zuen (EA-NV LT)

Vaquero Montero, MaribelEA-NV LT(2012-11-20 / 2015-07-22)

Eva Juez Garmendia-k ordezkatua (EA-NV LT)

Zorrilla Ibañez, JosebaEA-NV LT(2012-12-21 / 2016-08-02)

Ricardo Gatzagaetxebarria Bastida ordezkatu zuen (EA-NV LT)