Partido Popular (PP)


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Barrio Baroja, CarmeloPV-ETP LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Basagoiti Pastor, AntonioPV-ETP LT(2012-11-20 / 2013-05-16)

Juana Iturmendi Maguregui-k ordezkatua (PV-ETP LT)

Damborenea Basterrechea, AntonioPV-ETP LT(2012-11-20 / 2016-10-21)
Garrido Knörr, LauraPV-ETP LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Iturmendi Maguregui, JuanaPV-ETP LT(2013-05-20 / 2014-09-29)
  1. Antonio Basagoiti Pastor ordezkatu zuen (PV-ETP LT)
  2. Francisco Javier Ruiz Egaña-k ordezkatua (PV-ETP LT)
Llanos Gómez, NereaPV-ETP LT(2012-11-20 / 2016-10-21)
López de Ocariz López de Munain, M.ª del CarmenPV-ETP LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Maroto Aranzábal, JavierPV-ETP LT(2012-11-20 / 2015-06-30)

Javier Ruiz de Arbulo Cerio-k ordezkatua (PV-ETP LT)

Michelena Iguaran, ManuelPV-ETP LT(2015-10-21 / 2016-08-02)

Arantza Quiroga Cia ordezkatu zuen (PV-ETP LT)

Oyarzabal de Miguel, IñakiPV-ETP LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Quiroga Cia, ArantzaPV-ETP LT(2012-11-20 / 2015-10-19)

Manuel Michelena Iguaran-ek ordezkatua (PV-ETP LT)

Ruiz Bujedo, CristinaPV-ETP LT(2014-10-03 / 2016-08-02)

Francisco Javier Ruiz Egaña ordezkatu zuen (PV-ETP LT)

Ruiz de Arbulo Cerio, JavierPV-ETP LT(2015-07-02 / 2016-08-02)

Javier Maroto Aranzábal ordezkatu zuen (PV-ETP LT)

Ruiz Egaña, Francisco JavierPV-ETP LT(2014-09-30 / 2014-10-02)
  1. Juana Iturmendi Maguregui ordezkatu zuen (PV-ETP LT)
  2. Cristina Ruiz Bujedo-k ordezkatua (PV-ETP LT)
Sémper Pascual, BorjaPV-ETP LT(2012-11-20 / 2016-10-21)