Euskal Herria Bildu (EH Bildu)


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Agirrezabala Mantxola, JuanjoEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-10-21)
Arraiz Barbadillo, HasierEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-05-26)

Josu Estarrona Elizondo-k ordezkatua (EH Bildu LT)

Arrondo Aldasoro, BelénEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Arzuaga Gumuzio, JulenEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Beitialarrangoitia Lizarralde, MarianEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-01-07)

Maider Otamendi Tolosa-k ordezkatua (EH Bildu LT)

Blanco de Angulo, EbaEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Breñas González de Zárate, EstitxuEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Casanova Alonso, IkerEH Bildu LT(2014-09-02 / 2016-08-02)

Laura Mintegi Lakarra ordezkatu zuen (EH Bildu LT)

Estarrona Elizondo, JosuEH Bildu LT(2016-06-01 / 2016-10-21)

Hasier Arraiz Barbadillo ordezkatu zuen (EH Bildu LT)

Etxeberria Iradi, LurEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Goirizelaia Ordorika, JoneEH Bildu LT(2016-07-18 / 2016-08-02)

Oskar Matute García de Jalón ordezkatu zuen (EH Bildu LT)

Isasi Balanzategi, XabierEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Lazarobaster Badiola, IñakiEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
López de Munain Ganuza, IgorEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Maeztu Perez, DanielEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-10-21)
Matute García de Jalón, OskarEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-07-15)

Jone Goirizelaia Ordorika-k ordezkatua (EH Bildu LT)

Mintegi Lakarra, LauraEH Bildu LT(2012-11-20 / 2014-08-31)

Iker Casanova Alonso-k ordezkatua (EH Bildu LT)

Otamendi Tolosa, MaiderEH Bildu LT(2016-01-12 / 2016-08-02)

Marian Beitialarrangoitia Lizarralde ordezkatu zuen (EH Bildu LT)

Pinedo Bustamante, LeireEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Ubera Aranzeta, RebekaEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Ugarteburu Markuerkiaga, MaribiEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Urizar Karetxe, PelloEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-10-21)
Urrea Herrera, DianaEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)
Urruzuno Urresti, UnaiEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-10-21)
Zulaika Portillo, ArriEH Bildu LT(2012-11-20 / 2016-08-02)