Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Agirre López, XabierNV LT(2004-04-01 / 2005-02-22)

Emilio Olabarria Muñoz ordezkatu zuen (NV LT)

Antia Vinós, NereaNV LT(2001-06-12 / 2005-02-22)
Arieta-Araunabeña Ibarzabal, Juan AntonioNV LT(2001-09-27 / 2005-02-22)

Gabriel M.ª Inclán Iribar ordezkatu zuen (NV LT)

Arraibi Iza, MikelNV LT(2001-09-27 / 2005-02-22)

Belén Greaves Badillo ordezkatu zuen (NV LT)

Arruabarrena Elizalde, MirariNV LT(2003-07-21 / 2005-02-22)

Olatz Imaz Navarro ordezkatu zuen (NV LT)

Atutxa Mendiola, Juan MaríaNV LT(2001-06-12 / 2005-05-16)
Aurrekoetxea Iza, TxominNV LT(2001-06-12 / 2005-02-22)
Balza Aguilera, JavierNV LT(2001-06-12 / 2002-01-28)

M.ª Isabel Sola Brea-k ordezkatua (NV LT)

Bilbao Barandica, IzaskunNV LT(2001-06-12 / 2005-02-22)
Bildarratz Sorron, JokinNV LT(2001-09-27 / 2001-12-10)
  1. Josu Jon Imaz San Miguel ordezkatu zuen (NV LT)
  2. Luke Uribe-Etxebarria Apalategi-k ordezkatua (NV LT)
Corrales Goti, LeireNV LT(2001-06-12 / 2005-02-22)
Egaña Manterola, EdurneNV LT(2002-01-22 / 2002-11-26)

Olatz Imaz Navarro-k ordezkatua (NV LT)

Egibar Artola, JosebaNV LT(2001-06-12 / 2005-05-16)
Gerenabarrena Martínez de Lahidalga, IñakiNV LT(2001-06-12 / 2005-05-16)
González de Txabarri Miranda, GemaNV LT(2001-06-12 / 2005-02-22)
González Zorrilla, José MaríaNV LT(2001-06-12 / 2005-02-22)
Greaves Badillo, BelénNV LT(2001-06-12 / 2001-09-25)

Mikel Arraibi Iza-k ordezkatua (NV LT)

Ibarretxe Markuartu, Juan JoséNV LT(2001-06-12 / 2005-02-22)
Imaz Navarro, OlatzNV LT(2002-11-26 / 2003-07-18)
  1. Edurne Egaña Manterola ordezkatu zuen (NV LT)
  2. Mirari Arruabarrena Elizalde-k ordezkatua (NV LT)
Imaz San Miguel, Josu JonNV LT(2001-06-12 / 2001-09-25)

Jokin Bildarratz Sorron-ek ordezkatua (NV LT)

Inclán Iribar, Gabriel M.ªNV LT(2001-06-12 / 2001-09-25)

Juan Antonio Arieta-Araunabeña Ibarzabal-ek ordezkatua (NV LT)

Juaristi Lizarralde, Juan M.ªNV LT(2001-06-12 / 2005-05-16)
Mendoza Larrañaga, EiderNV LT(2001-10-11 / 2005-02-22)

Idoia Zenarrutzabeitia Beldarrain ordezkatu zuen (NV LT)

Olabarria Muñoz, EmilioNV LT(2001-06-12 / 2004-03-29)

Xabier Agirre López-ek ordezkatua (NV LT)

Ormaetxea Garai, XabierNV LT(2001-06-12 / 2005-05-16)
Ortega Melón, AlbertoNV LT(2001-06-12 / 2005-02-22)
Piñol Olaeta, ElixabeteNV LT(2001-06-12 / 2005-02-22)
Rubalkaba Quintana, José AntonioNV LT(2001-06-12 / 2005-05-16)
Sola Brea, M.ª IsabelNV LT(2002-01-29 / 2005-02-22)

Javier Balza Aguilera ordezkatu zuen (NV LT)

Solaguren Santamaría, CovadongaNV LT(2001-06-12 / 2005-02-22)
Tejeria Otermin, BakartxoNV LT(2001-06-12 / 2005-02-22)
Uribarren Axpe, RafaelNV LT(2001-06-12 / 2005-02-22)
Uribe-Etxebarria Apalategi, LukeNV LT(2001-12-31 / 2005-02-22)

Jokin Bildarratz Sorron ordezkatu zuen (NV LT)

Urkullu Renteria, IñigoNV LT(2001-06-12 / 2005-05-16)
Zenarrutzabeitia Beldarrain, IdoiaNV LT(2001-06-12 / 2001-10-09)

Eider Mendoza Larrañaga-k ordezkatua (NV LT)