Popular Vasco-Euskal Talde Popularra


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Abascal Conde, SantiagoPV LT(2004-01-16 / 2005-02-22)

Carlos M.ª de Urquijo Valdivielso ordezkatu zuen (PV LT)

Barreda de los Ríos, LeopoldoPV LT(2001-06-12 / 2005-05-16)
Barrio Baroja, CarmeloPV LT(2001-06-12 / 2005-05-16)
Benito Bengoa, M.ª EnriquetaPV LT(2001-10-23 / 2004-04-27)

Pablo Alejandro Mosquera Mata ordezkatu zuen (PV LT)

Blanco Pascual, RobertoPV LT(2001-09-25 / 2005-02-22)

Ramón Rabanera Rivacoba ordezkatu zuen (PV LT)

Damborenea Basterrechea, AntonioPV LT(2001-06-12 / 2005-05-16)
de Urquijo Valdivielso, Carlos M.ªPV LT(2001-06-12 / 2004-01-13)

Santiago Abascal Conde-k ordezkatua (PV LT)

Gamero Delgado, IgnacioPV LT(2004-07-01 / 2005-02-22)

Carlos Iturgaiz Angulo ordezkatu zuen (PV LT)

García Rico, M.ª EugeniaPV LT(2001-06-12 / 2003-10-17)

Borja Sémper Pascual-ek ordezkatua (PV LT)

Hueso Abancens, RicardoPV LT(2001-06-12 / 2005-02-22)
Iturgaiz Angulo, CarlosPV LT(2001-06-12 / 2004-06-30)

Ignacio Gamero Delgado-k ordezkatua (PV LT)

Iturmendi Maguregui, JuanaPV LT(2005-01-03 / 2005-02-22)

Gonzalo Machin Esposito ordezkatu zuen (PV LT)

Lafuente Orive, María JoséPV LT(2001-06-12 / 2005-02-22)
López de Ocariz López de Munain, M.ª del CarmenPV LT(2001-06-12 / 2005-02-22)
Machin Esposito, GonzaloPV LT(2001-06-12 / 2005-01-03)
Maura Barandiarán, FernandoPV LT(2001-06-12 / 2005-02-22)
Mayor Oreja, JaimePV LT(2001-06-12 / 2004-03-30)

Carlos Olazabal Estecha-k ordezkatua (PV LT)

Mosquera Mata, Pablo AlejandroPV LT(2001-06-12 / 2001-10-23)

M.ª Enriqueta Benito Bengoa-k ordezkatua (PV LT)

Olazabal Estecha, CarlosPV LT(2004-03-31 / 2005-02-22)

Jaime Mayor Oreja ordezkatu zuen (PV LT)

Ortega Cachón, IñakiPV LT(2001-06-12 / 2005-02-22)
Oyarzabal de Miguel, IñakiPV LT(2001-06-12 / 2005-05-16)
Quiroga Cia, ArantzaPV LT(2001-12-31 / 2005-05-16)

María San Gil Noain ordezkatu zuen (PV LT)

Rabanera Rivacoba, RamónPV LT(2001-06-12 / 2001-09-17)

Roberto Blanco Pascual-ek ordezkatua (PV LT)

Salazar de Andrés, AntonioPV LT(2001-06-12 / 2005-02-22)
San Gil Noain, MaríaPV LT(2001-06-12 / 2001-11-30)

Arantza Quiroga Cia-k ordezkatua (PV LT)

Sémper Pascual, BorjaPV LT(2003-10-20 / 2005-02-22)

M.ª Eugenia García Rico ordezkatu zuen (PV LT)

Usandizaga Rodríguez, M.ª JoséPV LT(2001-06-12 / 2005-02-22)