Araba, Bizkaia eta Gipuzkoako Sozialista Abertzaleak


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Álvarez Forcada, JosebaABGSA LT(2002-04-16 / 2005-02-22)
Goirizelaia Ordorika, JoneABGSA LT(2002-04-16 / 2005-02-22)
Morcillo Torres, AnttonABGSA LT(2002-04-16 / 2004-01-07)

Rakel Peña Somavilla-k ordezkatua (ABGSA LT)

Otegi Mondragón, ArnaldoABGSA LT(2002-04-16 / 2005-05-16)
Permach Martin, JosebaABGSA LT(2004-01-16 / 2005-02-22)

Araitz Zubimendi Izaga ordezkatu zuen (ABGSA LT)

Peña Somavilla, RakelABGSA LT(2004-01-16 / 2005-02-22)

Antton Morcillo Torres ordezkatu zuen (ABGSA LT)

Salaberria Sansinenea, JonABGSA LT(2002-04-16 / 2005-05-16)
Urrutikoetxea Bengoetxea, JosuABGSA LT(2002-04-16 / 2005-02-22)
Zubimendi Izaga, AraitzABGSA LT(2002-04-16 / 2004-01-07)

Joseba Permach Martin-ek ordezkatua (ABGSA LT)