Bizkaia Gipuzkoa Araba Euskadiko Mapa

ARABA


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Alday Carrasco, ElenaSV LT(1990-12-18 / 1993-02-02)

Juan Antonio Martínez de Butrón Alberdi-k ordezkatua (SV LT)

Amann Rabanera, ÁlvaroNV LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Ardanza Garro, José AntonioNV LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Añúa Ajuria, José LuisMixto-UA LT(1990-12-18 / 1991-10-08)

Germán Dueñas Crespo-k ordezkatua (Mixto-UA LT)

Barrio Baroja, CarmeloPP LT(1990-12-18 / 1994-11-30)
Benito Bengoa, M.ª EnriquetaMixto-UA LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Buesa Blanco, FernandoSV LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Dueñas Crespo, GermánMixto-UA LT(1991-10-11 / 1994-08-30)

José Luis Añúa Ajuria ordezkatu zuen (Mixto-UA LT)

Elorriaga Preciado, XabierHB LT(1990-12-18 / 1992-06-16)

Txabi Gauna Caballero-k ordezkatua (HB LT)

Gauna Caballero, TxabiHB LT(1992-07-01 / 1994-11-30)

Xabier Elorriaga Preciado ordezkatu zuen (HB LT)

Gorostiaga González, PabloHB LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Herrero Romero, JulioSV LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Ibarretxe Markuartu, Juan JoséNV LT(1990-12-18 / 1994-11-30)
Ladrón de Guevara López de Arbina, ErnestoSV LT(1991-10-11 / 1994-08-30)

Roberto San Ildefonso Izaguirre ordezkatu zuen (SV LT)

Martínez de Butrón Alberdi, Juan AntonioSV LT(1993-02-12 / 1994-08-30)

Elena Alday Carrasco ordezkatu zuen (SV LT)

Martínez Pérez, AlfonsoSV LT(1990-12-18 / 1994-11-30)
Mayor Oreja, JaimePP LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Mendaza García de Vicuña, María TeresaMixto-UA LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Ollora Otxoa de Aspuru, Juan M.ªNV LT(1990-12-18 / 1994-11-30)
Orbe Garay, IsabelNV LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Ormazabal Ascasibar, FélixNV LT(1990-12-18 / 1994-08-30)
Ormazabal Zamakona, Francisco JoséEA LT(1990-12-18 / 1994-11-30)
Ruiz de Gordejuela Urquijo, PabloEE LT(1990-12-18 / 1992-01-08)
Ruiz de Gordejuela Urquijo, PabloEUE LT(1992-01-08 / 1994-11-30)
Ruiz de Pinedo Undiano, IñakiHB LT(1990-12-18 / 1994-11-30)
San Ildefonso Izaguirre, RobertoSV LT(1990-12-18 / 1991-09-17)

Ernesto Ladrón de Guevara López de Arbina-k ordezkatua (SV LT)

Villar Montero, EnriquePP LT(1990-12-18 / 1994-08-30)