Bizkaia Gipuzkoa Araba Euskadiko Mapa

ARABA


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Abascal Conde, SantiagoPV LT(2004-01-16 / 2005-02-22)

Carlos M.ª de Urquijo Valdivielso ordezkatu zuen (PV LT)

Agirre López, XabierNV LT(2004-04-01 / 2005-02-22)

Emilio Olabarria Muñoz ordezkatu zuen (NV LT)

Anda Fernández, José LuisSV LT(2004-05-03 / 2005-02-22)

Víctor García Hidalgo ordezkatu zuen (SV LT)

Antia Vinós, NereaNV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Balza Aguilera, JavierNV LT(2001-06-08 / 2002-01-28)

M.ª Isabel Sola Brea-k ordezkatua (NV LT)

Barrio Baroja, CarmeloPV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Benito Bengoa, M.ª EnriquetaPV LT(2001-10-23 / 2004-04-27)

Pablo Alejandro Mosquera Mata ordezkatu zuen (PV LT)

Benito Bengoa, M.ª EnriquetaMixto-UA LT(2004-04-27 / 2005-05-16)
Bilbao Cuevas, KontxiMixto-IU LT(2001-06-08 / 2004-07-19)
Bilbao Cuevas, KontxiMixto-EB LT(2004-07-19 / 2005-05-16)
Blanco Pascual, RobertoPV LT(2001-09-25 / 2005-02-22)

Ramón Rabanera Rivacoba ordezkatu zuen (PV LT)

de Urquijo Valdivielso, Carlos M.ªPV LT(2001-06-08 / 2004-01-13)

Santiago Abascal Conde-k ordezkatua (PV LT)

García Hidalgo, VíctorSV LT(2001-06-08 / 2004-03-29)

José Luis Anda Fernández-ek ordezkatua (SV LT)

Gerenabarrena Martínez de Lahidalga, IñakiNV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Ibarretxe Markuartu, Juan JoséNV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Iturmendi Maguregui, JuanaPV LT(2005-01-03 / 2005-02-22)

Gonzalo Machin Esposito ordezkatu zuen (PV LT)

Karrera Agirrebarrena, AnttonMixto-IU LT(2001-06-08 / 2004-07-19)
Karrera Agirrebarrena, AnttonMixto-EB LT(2004-07-19 / 2005-02-22)
Lafuente Orive, María JoséPV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Larrauri Altonaga, PabloEA LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Larreina Valderrama, RafaelEA LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
López de Ocariz López de Munain, M.ª del CarmenPV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Loza Aguirre, JesúsSV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Madrigal Jiménez, JoanaSV LT(2004-03-30 / 2005-02-22)

Miguel Ángel Uzquiza González ordezkatu zuen (SV LT)

Matute García de Jalón, OskarMixto-IU LT(2002-01-09 / 2004-07-19)

Javier Madrazo Lavín ordezkatu zuen (Mixto-IU LT)

Matute García de Jalón, OskarMixto-EB LT(2004-07-19 / 2005-02-22)
Morcillo Torres, AnttonABGSA LT(2001-06-08 / 2004-01-07)

Rakel Peña Somavilla-k ordezkatua (ABGSA LT)

Mosquera Mata, Pablo AlejandroPV LT(2001-06-08 / 2001-10-23)

M.ª Enriqueta Benito Bengoa-k ordezkatua (PV LT)

Novales Villa, IreneSV LT(2003-06-23 / 2005-02-22)

María Teresa Rodríguez Barahona ordezkatu zuen (SV LT)

Olabarria Muñoz, EmilioNV LT(2001-06-08 / 2004-03-29)

Xabier Agirre López-ek ordezkatua (NV LT)

Ortega Cachón, IñakiPV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Ortega Melón, AlbertoNV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Oyarzabal de Miguel, IñakiPV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Peña Somavilla, RakelABGSA LT(2004-01-16 / 2005-02-22)

Antton Morcillo Torres ordezkatu zuen (ABGSA LT)

Rabanera Rivacoba, RamónPV LT(2001-06-08 / 2001-09-17)

Roberto Blanco Pascual-ek ordezkatua (PV LT)

Rodríguez Barahona, María TeresaSV LT(2001-06-08 / 2003-06-20)

Irene Novales Villa-k ordezkatua (SV LT)

Rodríguez Vaz, OscarSV LT(2004-03-25 / 2005-02-22)

María del Pilar Unzalu Pérez de Eulate ordezkatu zuen (SV LT)

Rojo García, JavierSV LT(2001-06-08 / 2002-05-07)

Miguel Ángel Uzquiza González-ek ordezkatua (SV LT)

Salazar de Andrés, AntonioPV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Sola Brea, M.ª IsabelNV LT(2002-01-29 / 2005-02-22)

Javier Balza Aguilera ordezkatu zuen (NV LT)

Solaguren Santamaría, CovadongaNV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Unzalu Pérez de Eulate, María del PilarSV LT(2001-06-08 / 2004-03-24)

Oscar Rodríguez Vaz-ek ordezkatua (SV LT)

Uzquiza González, Miguel ÁngelSV LT(2002-05-07 / 2004-03-29)
  1. Javier Rojo García ordezkatu zuen (SV LT)
  2. Joana Madrigal Jiménez-ek ordezkatua (SV LT)