Bizkaia Gipuzkoa Araba Euskadiko Mapa

BIZKAIA


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Antxustegi Urkiaga, KarmeleEA LT(2001-09-25 / 2005-02-22)

Sabin Intxaurraga Mendibil ordezkatu zuen (EA LT)

Ares Taboada, RodolfoSV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Arieta-Araunabeña Ibarzabal, Juan AntonioNV LT(2001-09-27 / 2005-02-22)

Gabriel M.ª Inclán Iribar ordezkatu zuen (NV LT)

Arraibi Iza, MikelNV LT(2001-09-27 / 2005-02-22)

Belén Greaves Badillo ordezkatu zuen (NV LT)

Atutxa Mendiola, Juan MaríaNV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Aurrekoetxea Iza, TxominNV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Barreda de los Ríos, LeopoldoPV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Bilbao Barandica, IzaskunNV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Celaá Diéguez, M.ª IsabelSV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Corrales Goti, LeireNV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Damborenea Basterrechea, AntonioPV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Gamero Delgado, IgnacioPV LT(2004-07-01 / 2005-02-22)

Carlos Iturgaiz Angulo ordezkatu zuen (PV LT)

Goirizelaia Ordorika, JoneABGSA LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
González Zorrilla, José MaríaNV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Greaves Badillo, BelénNV LT(2001-06-08 / 2001-09-25)

Mikel Arraibi Iza-k ordezkatua (NV LT)

Inclán Iribar, Gabriel M.ªNV LT(2001-06-08 / 2001-09-25)

Juan Antonio Arieta-Araunabeña Ibarzabal-ek ordezkatua (NV LT)

Intxaurraga Mendibil, SabinEA LT(2001-06-08 / 2001-09-20)

Karmele Antxustegi Urkiaga-k ordezkatua (EA LT)

Iturgaiz Angulo, CarlosPV LT(2001-06-08 / 2004-06-30)

Ignacio Gamero Delgado-k ordezkatua (PV LT)

López Álvarez, PatxiSV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Machin Esposito, GonzaloPV LT(2001-06-08 / 2005-01-03)
Madrazo Lavín, JavierMixto-IU LT(2001-06-08 / 2002-01-08)

Oskar Matute García de Jalón-ek ordezkatua (Mixto-IU LT)

Maura Barandiarán, FernandoPV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Mayor Oreja, JaimePV LT(2001-06-08 / 2004-03-30)

Carlos Olazabal Estecha-k ordezkatua (PV LT)

Mendia Cueva, IdoiaSV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)

Nicolás Redondo Terreros ordezkatu zuen ()

Olazabal Estecha, CarlosPV LT(2004-03-31 / 2005-02-22)

Jaime Mayor Oreja ordezkatu zuen (PV LT)

Ormaetxea Garai, XabierNV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Piñol Olaeta, ElixabeteNV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Redondo Terreros, NicolásSV LT(2001-06-08 / 2002-04-17)

Idoia Mendia Cueva-k ordezkatua (SV LT)

Rubalkaba Quintana, José AntonioNV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Urkullu Renteria, IñigoNV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Urrutikoetxea Bengoetxea, JosuABGSA LT(2001-06-08 / 2005-02-22)