Bizkaia Gipuzkoa Araba Euskadiko Mapa

GIPUZKOA


LegebiltzarkideaLegebiltzar taldeaalta eguna-baja eguna
Altzelai Uliondo, NekaneEA LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Álvarez Forcada, JosebaABGSA LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Aranburu Carrera, MartinEA LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Arruabarrena Elizalde, MirariNV LT(2003-07-21 / 2005-02-22)

Olatz Imaz Navarro ordezkatu zuen (NV LT)

Bildarratz Sorron, JokinNV LT(2001-09-27 / 2001-12-10)
  1. Josu Jon Imaz San Miguel ordezkatu zuen (NV LT)
  2. Luke Uribe-Etxebarria Apalategi-k ordezkatua (NV LT)
Egaña Manterola, EdurneNV LT(2001-06-08 / 2002-11-26)

Olatz Imaz Navarro-k ordezkatua (NV LT)

Egibar Artola, JosebaNV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Eguiguren Imaz, Jesús M.ªSV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
García Rico, M.ª EugeniaPV LT(2001-06-08 / 2003-10-17)

Borja Sémper Pascual-ek ordezkatua (PV LT)

González de Txabarri Miranda, GemaNV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Huertas Vicente, ManuelSV LT(2001-06-08 / 2004-03-25)

Coral M.ª Rodríguez Fouz-ek ordezkatua (SV LT)

Hueso Abancens, RicardoPV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Imaz Navarro, OlatzNV LT(2002-11-26 / 2003-07-18)
  1. Edurne Egaña Manterola ordezkatu zuen (NV LT)
  2. Mirari Arruabarrena Elizalde-k ordezkatua (NV LT)
Imaz San Miguel, Josu JonNV LT(2001-06-08 / 2001-09-25)

Jokin Bildarratz Sorron-ek ordezkatua (NV LT)

Juaristi Lizarralde, Juan M.ªNV LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Knörr Borràs, GorkaEA LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Lasa Arteaga, OnintzaEA LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Mendoza Larrañaga, EiderNV LT(2001-10-11 / 2005-02-22)

Idoia Zenarrutzabeitia Beldarrain ordezkatu zuen (NV LT)

Otegi Mondragón, ArnaldoABGSA LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
Permach Martin, JosebaABGSA LT(2004-01-16 / 2005-02-22)

Araitz Zubimendi Izaga ordezkatu zuen (ABGSA LT)

Quiroga Cia, ArantzaPV LT(2001-12-31 / 2005-05-16)

María San Gil Noain ordezkatu zuen (PV LT)

Rodríguez Fouz, Coral M.ªSV LT(2004-03-26 / 2005-02-22)

Manuel Huertas Vicente ordezkatu zuen (SV LT)

Roncal Azanza, BlancaSV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Salaberria Sansinenea, JonABGSA LT(2001-06-08 / 2005-05-16)
San Gil Noain, MaríaPV LT(2001-06-08 / 2001-11-30)

Arantza Quiroga Cia-k ordezkatua (PV LT)

Sémper Pascual, BorjaPV LT(2003-10-20 / 2005-02-22)

M.ª Eugenia García Rico ordezkatu zuen (PV LT)

Tejeria Otermin, BakartxoNV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Uribarren Axpe, RafaelNV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Uribe-Etxebarria Apalategi, LukeNV LT(2001-12-31 / 2005-02-22)

Jokin Bildarratz Sorron ordezkatu zuen (NV LT)

Usandizaga Rodríguez, M.ª JoséPV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Zabaleta Areta, M.ª GemmaSV LT(2001-06-08 / 2005-02-22)
Zenarrutzabeitia Beldarrain, IdoiaNV LT(2001-06-08 / 2001-10-09)

Eider Mendoza Larrañaga-k ordezkatua (NV LT)

Zubimendi Izaga, AraitzABGSA LT(2001-06-08 / 2004-01-07)

Joseba Permach Martin-ek ordezkatua (ABGSA LT)