Izandakoa

Villar Montero, Enrique argazkia
Villar Montero, Enrique

V. Legealdia

  • Popular Vasco Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1996-05-24)

    Iñaki Oyarzabal de Miguel-ek ordezkatua

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1996-05-24)

    Fernando Maura Barandiarán-ek ordezkatua

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1996-05-24)

    Iñaki Oyarzabal de Miguel-ek ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1996-05-24)

    Iñaki Oyarzabal de Miguel-ek ordezkatua

IV. Legealdia

  • Popular Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1992-06-23 / 1994-08-30)

    Fernando Maura Barandiarán ordezkatu zuen

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Bateraezintasun Batzordea: Lehendakariordea (1991-02-07 / 1994-08-30)