Izandakoa

Orella Barrios, Julián argazkia
Orella Barrios, Julián

V. Legealdia

  • Izquierda Unida/Ezker Batua/Berdeak Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1998-09-01)
  • Eusko Legebiltzarreko Mahaia: Bigarren Idazkaria (1994-11-30 / 1998-11-25)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Idazkaria (1995-01-18 / 1998-11-25)