Izandakoa

Bandrés Unanue, Luis argazkia
Bandrés Unanue, Luis

V. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Hautagaia (1995-04-10 / 1995-04-11)
  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1995-04-11 / 1999-05-20)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Hautagaia (1995-04-10 / 1995-05-05)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1995-05-05 / 1999-05-07)

IV. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Hautagaia (1991-04-18 / 1991-04-19)
  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1991-04-19 / 1993-03-25)

    Juan M.ª Juaristi Lizarralde-k ordezkatua

III. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-04-15 / 1990-09-03)

    Joseba Arregi Aranburu ordezkatu zuen

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1987-10-09 / 1988-09-08)
    1. Félix Ormazabal Ascasibar ordezkatu zuen
    2. Juan M.ª Ollora Otxoa de Aspuru-k ordezkatua
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1987-05-11 / 1990-09-03)

    Joseba Arregi Aranburu ordezkatu zuen

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1987-10-09 / 1987-11-20)
    1. Josu Sagastagoitia Monasterio ordezkatu zuen
    2. Xabier Aguirre Bilbao-k ordezkatua
  • Euskal Autonomi Elkarteari Doakionetarako Espainia eta Europako Elkarteetako Erakundeen Arteko Harremanei Jarraitzeko Batzorde Berezia: Kidea (1988-06-23 / 1990-09-03)

II. Legealdia

  • Kultura eta Turismo Saila: Sailburua (1985-01-01 / 1987-02-28)