Izandakoa

Zárate Rivero, Reyes argazkia
Zárate Rivero, Reyes

V. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Hautagaia (1995-04-10 / 1995-04-11)
  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1995-04-11 / 1999-05-20)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Hautagaia (1995-04-10 / 1995-05-05)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1995-05-05 / 1999-05-07)

IV. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Hautagaia (1991-04-18 / 1991-04-19)
  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1991-04-19 / 1995-04-11)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Hautagaia (1991-04-10 / 1991-04-11)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1991-04-11 / 1992-12-09)

    Oscar Ariz Casas-ek ordezkatua

III. Legealdia

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1989-11-17 / 1991-04-11)

    Jesús María Gómez Sáez ordezkatu zuen