Izandakoa

Ruiz Díez, Juan Carlos argazkia
Ruiz Díez, Juan Carlos

VIII. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2006-03-24 / 2010-06-17)

VII. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2002-03-27 / 2006-03-24)

V. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Hautagaia (1995-04-10 / 1995-04-11)
  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1995-04-11 / 1999-05-20)

III. Legealdia

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1987-05-08 / 1991-04-11)

II. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1986-04-23 / 1987-05-08)