Izandakoa

Andueza Ortega, María José argazkia
Andueza Ortega, María José

V. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Hautagaia (1995-05-04 / 1995-05-05)
  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1995-05-05 / 1999-05-20)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Hautagaia (1995-05-04 / 1995-05-05)

IV. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Hautagaia (1991-04-05 / 1991-04-19)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Hautagaia (1991-04-03 / 1992-12-21)