Izandakoa

Ruiz de Pinedo Undiano, Iñaki argazkia
Ruiz de Pinedo Undiano, Iñaki

V. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Hautagaia (1995-05-04 / 1995-05-05)
  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1995-05-05 / 1999-05-20)

IV. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1994-09-09 / 1994-11-30)

    Joxe Agustin Arrieta Ugartetxea ordezkatu zuen

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Hautagaia (1991-04-05 / 1991-04-19)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Hautagaia (1991-04-03 / 1992-12-21)

III. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)
  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1987-01-08 / 1990-09-03)
  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1989-07-18 / 1990-09-03)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1989-07-18 / 1990-09-03)
  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1989-07-18 / 1990-09-03)
  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1989-07-18 / 1990-09-03)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1989-07-18 / 1990-09-03)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1989-07-18 / 1990-12-18)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1990-07-18 / 1990-09-03)
  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1989-07-18 / 1990-09-03)
  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1989-07-18 / 1990-09-03)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1989-07-18 / 1990-09-03)
  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Kidea (1989-07-18 / 1990-09-03)
  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1989-07-18 / 1990-09-03)
  • Euskal Autonomi Elkarteari Doakionetarako Espainia eta Europako Elkarteetako Erakundeen Arteko Harremanei Jarraitzeko Batzorde Berezia: Kidea (1989-07-18 / 1990-09-03)

II. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)

I. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1984-01-19)