Izandakoa

Alonso Ramírez, Juan Carlos argazkia
Alonso Ramírez, Juan Carlos

VII. Legealdia

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2002-03-27 / 2006-06-30)

VI. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1999-05-20 / 2002-03-27)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1999-05-07 / 2002-03-27)

V. Legealdia

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Hautagaia (1995-04-10 / 1995-05-05)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1995-05-05 / 1999-05-07)

IV. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Hautagaia (1991-04-18 / 1991-04-19)
  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1991-04-19 / 1995-04-11)