Izandakoa

Insausti Ordeñana, José Miguel argazkia
Insausti Ordeñana, José Miguel

V. Legealdia

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Hautagaia (1995-04-10 / 1995-05-05)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1995-05-05 / 1999-05-07)

IV. Legealdia

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Hautagaia (1991-04-10 / 1991-04-11)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1991-04-11 / 1994-08-30)

III. Legealdia

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1987-05-08 / 1991-04-11)