Izandakoa

Barquero Vázquez, José Manuel argazkia
Barquero Vázquez, José Manuel

VII. Legealdia

  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2002-03-27 / 2005-04-26)

V. Legealdia

  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Hautagaia (1995-04-10 / 1995-04-11)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Hautagaia (1995-05-04 / 1995-05-05)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1995-05-05 / 1996-05-31)

    Cristina Ruiz Bujedo-k ordezkatua

IV. Legealdia

  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Hautagaia (1991-04-18 / 1991-04-19)
  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1991-04-19 / 1995-04-11)

III. Legealdia

  • Misto-Partido Popular Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1989-11-21)

    Pablo Alejandro Mosquera Mata-k ordezkatua

  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1987-01-08 / 1989-11-21)

    Julen Guimón Ugartechea-k ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1989-11-20)

    Julen Guimón Ugartechea-k ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1989-11-20)

    Julen Guimón Ugartechea-k ordezkatua

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1989-11-21)

    Pablo Alejandro Mosquera Mata-k ordezkatua

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1989-11-20)

    Alfredo Marco Tabar-ek ordezkatua

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1987-04-09 / 1989-11-21)

    Pablo Alejandro Mosquera Mata-k ordezkatua

  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1987-05-08 / 1991-04-19)

II. Legealdia

  • Grupo Popular Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Lehendakariordea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Euskal Herriko Elkarte Autonomiaduneko Herri Adierzpideen Arta eta Zaingorako Batzordea: Lehendakaria (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • II eta V Bateango Batzordea: Lehendakariordea (1984-10-10 / 1984-12-11)