Izandakoa

Ruiz de Infante Aguirre, Alicia argazkia
Ruiz de Infante Aguirre, Alicia

VIII. Legealdia

  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2005-12-27 / 2008-04-22)

    Silvia García Baglietto-k ordezkatua

  • Autonomi Elkarteko Hauteskunde Batzordeko Kideak: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2005-12-27 / 2008-04-22)

    Silvia García Baglietto-k ordezkatua

VII. Legealdia

  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2001-11-20 / 2005-12-27)
  • Autonomi Elkarteko Hauteskunde Batzordeko Kideak: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2001-11-20 / 2005-12-27)

VI. Legealdia

  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1999-10-05 / 2001-11-20)
  • Autonomi Elkarteko Hauteskunde Batzordeko Kideak: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1999-10-05 / 2001-11-20)

V. Legealdia

  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Hautagaia (1995-04-10 / 1995-04-11)
  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1995-04-11 / 1999-10-05)
  • Autonomi Elkarteko Hauteskunde Batzordeko Kideak: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1995-04-11 / 1999-10-05)