Izandakoa

Guevara Saleta, Javier argazkia
Guevara Saleta, Javier

Lanbidea : Abokatua

VI. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1998-11-25 / 2000-03-21)

    Yolanda Sangroniz Aguirrebeitia-k ordezkatua

  • Lurralde Antolamendu, Garraio eta Ingurumen Batzordea: Idazkaria (1999-02-10 / 2000-03-21)

    Yolanda Sangroniz Aguirrebeitia-k ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2000-03-21)

    Yolanda Sangroniz Aguirrebeitia-k ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1998-12-04 / 1999-02-10)
  • Bateraezintasun Batzordea: Idazkaria (1999-02-10 / 2000-03-21)

    Yolanda Sangroniz Aguirrebeitia-k ordezkatua

  • Osasun Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2000-03-21)

    Juan M.ª Ollora Otxoa de Aspuru-k ordezkatua

V. Legealdia

  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Hautagaia (1995-04-10 / 1995-04-11)
  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1995-04-11 / 1998-07-20)

    Juan Ramón Guevara Saleta-k ordezkatua

IV. Legealdia

  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Hautagaia (1991-03-14 / 1991-03-15)