Izandakoa

Atutxa Atutxa, Itsaso argazkia
Atutxa Atutxa, Itsaso

VIII. Legealdia

  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2005-11-23 / 2009-11-26)

VII. Legealdia

  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2002-03-27 / 2005-11-23)

VI. Legealdia

  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1999-10-01 / 2002-03-27)

V. Legealdia

  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Hautagaia (1995-04-10 / 1995-05-05)
  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1995-05-05 / 1999-10-01)