Izandakoa

Ucar Lucas, Gloria argazkia
Ucar Lucas, Gloria

VI. Legealdia

  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1999-10-01 / 2002-03-27)

V. Legealdia

  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Hautagaia (1995-04-10 / 1995-05-05)
  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1995-05-05 / 1999-10-01)

IV. Legealdia

  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Hautagaia (1991-04-10 / 1991-04-11)
  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1991-04-11 / 1995-05-05)