Izandakoa

Moraza Marquínez, Javier argazkia
Moraza Marquínez, Javier

V. Legealdia

  • Foralista Alavés Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1998-09-01)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1997-11-04 / 1998-09-01)

    Manuel Raúl Reyero Redondo ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)