Izandakoa

Laskurain Argárate, Juan Luis argazkia
Laskurain Argárate, Juan Luis

VII. Legealdia

  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2002-03-27 / 2003-04-01)

    Roberto Lazpita López-ek ordezkatua

V. Legealdia

  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Hautagaia (1995-03-08 / 1995-03-10)
  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Lehendakaria (1995-03-10 / 1998-02-27)

    Iñaki de Goiri Barron-ek ordezkatua

IV. Legealdia

  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Hautagaia (1992-02-25 / 1992-02-28)
  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Aholkularia (1992-02-28 / 1995-03-10)

    Pedro Hernando Arranz ordezkatu zuen